• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Градинар - специалист
Може да изрежете на някой живия плет и да си съберете резници. Ползвайки технологията, която съм написал на първа страница е напълно възможно да и имате хубав жив. Ще икономисате пари за сметка на време и труд.

Успех!
itev - специалист
Благодаря за което :)
Martin.P - специалист
itev написа:
Цената която ми обявиха е лев на корен. Не знам дали е добра цената...
Цената не е добра... :) Потърсете из гугъл, има доста по-добри оферти.
itev - специалист
Ще видя как вървят, разбира се....
Но мисля да послушам Градинаря - да си набера пръчки, да ги вкореня и наесен ще ги садя.
ArturDent - Почти Безобиден
Аз си мисля че ако е влажно още 10-на дена, може и сега да се хванат.
Spassow_lbg - специалист
ходих на вилата и се уплаших, нито едно клонче не беше тръгнало дори да образува пъпка, а другите храсти дървета видимо напъпваха.
добре че погледнах живия пет на комшията и се успокоих малко-при него също небеше тръгнал а е саден преди 15години а не октомври месец.

дано до 1-2 седмици почва да се разлиства че нямам търпение да видя какво е оцеляло.
Stefan2000 - специалист
И тук в София стария жив плет който съм садил около кооперацията още не е тръгнал.
Миналата есен засадих и 100 расада в двора на една селска къща. И те за сега спят и не може да се каже какво е оцеляло от тях. Поръчах си ги есента през интернет от някакаъв разсадник в Пловдивско по 60ст. В София най-евтиното което съм видял беше есента на Женския поазар по 80ст.
itev - специалист
Ами при разлика от 20ст в сравнение на цената, която ми обявиха, на 100 пръчки са си 20лв, както и да го погледнеш...
С каква височина бяха пръчките?
Stefan2000 - специалист
Тези,които ми ги изпратиха бяха може би окло 60см. с коренчето.
Нещо подобно,ако не и по-висики бяха и на пазара - до църквата. Преди 2 дни като минавах, видях че пак са се появили, но за цена не питах.
Днес загледах храсталака пред кооперацията и гледам вече тръгва :roll:
Spassow_lbg - специалист
ходих на вилата и всички коренчета са се хванали, дори тези пръчки дето ги насадих ей така след като подрязах лигуструма. на всякъде има пресни листенца, надявам се до няколко години да се оформи красива и плътна ограда.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Помощ при отглеждане на лигустум" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: