• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
milen56 - специалист
Благодаря за съветите и предложенията.Ще взема нещо по-голямо и ще го завивам зимата.
lov - майстор
Мога да ти подаря един декоративен. Ще си го гледаш в саксийка и зимата ще си го прибираш. Чукни в ''чичо гошо'' декоративен нар и ще намериш какво представлява.
kuger - майстор
Аз пък имам три на двора.Развъдени са от семки /двата/, третия е издънка, предполагам. Няколко зими измръзват, но на пролет тръгват пак. Растат като храст, режа от долу, оставям най-силното. От три години ми цъфтят, миналата тодина имах завръзи, но изкапаха. Тази година поливам обилно, имам 7-8 завръза, за сега биват.
Та мисълта ми е: Растат и на открито, при лоша зима измръзват, после напролет пак.
В едно село до Карнобат. Зимата е доста лоша.
Bobivan - специалист
Мазохизма е занимание за силните....
kuger - майстор
milen56 написа:
Някой отглежда ли нар?Ще ми се да насядя един, но незнам да лище вирее в северозападната част на страната.Питах в няколко разсадника, но нямат.
В северозападна малко съмнително да оцелее, особено вън.Като ви знам зимата. :) Нямам си понятие дали ще вирее в голям съд и да се прибира зиме, като лимон.
gotin_go - помощник
Най - лесно е с декоративен както каза колегата в горните постове. През зимата го прибираш в неотопляемо помещение а през лятото на вън. Ако се интересуваш мога да ти дам. На една от снимките се вижда и плода който още няколко седмици и ще узрее така , че и семка мога да дам.

Изображение

Изображение

Изображение
kuger - майстор
Прикачен файл:
Изображение362-малък.jpg
Изображение362-малък.jpg (58.13 KиБ) Видяна 6673 пъти
Прикачен файл:
Изображение361-малък.jpg
Изображение361-малък.jpg (70.59 KиБ) Видяна 6673 пъти
Някой може ли да ме отвори кога да ги обера?

И малко есенна идилия
Прикачен файл:
Изображение363-малък.jpg
Изображение363-малък.jpg (66.46 KиБ) Видяна 6673 пъти
  • 1
  • 2

Тема "Нар от къде да взема" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: