• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
miroki - майстор
Мерси.
Аз обаче имам само фреза 7 коня. Не знам дали ще е добре с нея.
imegogo - специалист
здравейте някой правил ли е шайба за ремъка на китайска мотофреза с цел да върви по-бавно за оране
imegogo написа:
здравейте някой правил ли е шайба за ремъка на китайска мотофреза с цел да върви по-бавно за оране
Колега аз лично не съм но ти ако искаш можиш да пробваш !Можи и да излезе сполочли вариант ,ще вдигнеш мощността за сметка на бързината! Успех
koveslav - майстор
Абе не ви знам китайските фрези,но внимавайте с претоварванията.Оставам с впечатление,че високо разположените скорости не се мажат както трябва при ниски обороти.При нашия аргончик все по-често виждам корпуси за наваряване на лагерни легла на скоростната кутия.И алуминиеви и чугунени.
Krokan написа:
imegogo написа:
здравейте някой правил ли е шайба за ремъка на китайска мотофреза с цел да върви по-бавно за оране
Колега аз лично не съм но ти ако искаш можиш да пробваш !Можи и да излезе сполочли вариант ,ще вдигнеш мощността за сметка на бързината! Успех
Krokan написа:
imegogo написа:
здравейте някой правил ли е шайба за ремъка на китайска мотофреза с цел да върви по-бавно за оране
Колега аз лично не съм но ти ако искаш можиш да пробваш !Можи и да излезе сполочли вариант ,ще вдигнеш мощността за сметка на бързината! Успех
Krokan написа:
imegogo написа:
здравейте някой правил ли е шайба за ремъка на китайска мотофреза с цел да върви по-бавно за оране
Колега аз лично не съм но ти ако искаш можиш да пробваш !Можи и да излезе сполочли вариант ,ще вдигнеш мощността за сметка на бързината! Успех
Купуваш си мотоблок дизел 9кс. и правиш с него каквото пожелаеш,става и за дълбока оран.
plamen6703 - майстор
Слаба работа, могло е поне още няколко пъти да цитираш тази глупост от есента на миналата година :cool: :partyman:
plamen6703 написа:
Слаба работа, могло е поне още няколко пъти да цитираш тази глупост от есента на миналата година :cool: :partyman:
Щом смяташ,че е слаба работа прави си железните колела слагай ги на една бензинова фреза 5-6 кс. и се поти след нея.
plamen6703 - майстор
Мислех, че става дума за затруднения с ползването на опция /цитиране/ предлагана от форума, но явно става дума за интелектуални затруднения :cool: :partyman:
iivanov - майстор
За дълбока оран викайте белоруса или ЮМЗ-то . Иначе прилична оран от трктор под 23 коня не съм видял . А за дълбока оран с мотоблок си е направо смехотворно . И това не го говоря , щот така са ме накацали . Имам среден и тежък клас мотоблок . Правя много неша с тях , но оранта не им е силна страна .
Бачо Кольо - напреднал
Здравейте, нямам опит с мотофрезата, но съм решил да направя към нея ръчна количка. Реших да намаля скоростта с малки тракторни гуми-диаметър 20 см. защото за количката ми е нужна по-ниска скорост. Та си задавах въпроса ще са подходящи ли за работа с култиватора, браздира и др. или да си ползвам оригималните 4х10.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20

Тема "Прикачен инвентар за мотофреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: