• 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 93
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Георги Иванов(алцек) - специалист
Изместихте темата с този пипер,като иска човека и асмалък да му направи,хем ще бере пипера прав,няма да се навежда. :)
Та на въпросното уредче за сеитба,някой ще качи ли размери на лопатките че както каза по-горе един колега да не откриваме топлата вода,а и материала е малко кът и ако започна с проба грешка и отиде коня у ряката
ZMeyGorianin - майстор
Аз все търся на готово нещо такова
Прикачен файл:
untitled.png
untitled.png (24.66 KиБ) Видяна 1642 пъти
ама не намирам. Това го дават за луковици, а на мен ми трябва за градинарски дейности - по-голямо.
Andri01 - майстор
Това е голямо-става идеално за садене на разсад от кофички от кисело мляко. От 3-4г. го ползвам за доматите,краставиците,тикви и тиквички. :)
infomar
В момента картофите ми са стигнали метър... когато и пипера стане толкова ще ти пратя снимки...
То не е хубаво да е толкова дълъг, това е грешка на растежа... от пре-поливане става.
До сега бяха много дъждовни дни и затова картофите много се развиха и наедряха. Въобще не съм ги поливал до днес.

П.С.
Тази година се подготвям краставиците да ги отглеждам на асмалък, пък ще видя дали експеримента ще е успешен.Подготвил съм всичко... растът на горе.
Andri01 - майстор
ZMeyGorianin написа:
От къде го купи?
Не помня,но ми се струва,че скоро видях в "Практикер", "Хоммакс" или "Бриколаж". Миналата седмица щото ги обикалях.
gnt69 - майстор
Големи ижинери бре бре :partyman: .
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 93

Тема "Кой как се грижи за овощните и зеленчуковите градини" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: