• 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Цветомир Димитров - специалист
съб апр 03, 2021 11:14 pmyanko78 написа:
Цветомир Димитров написа:
Градски, да взема да ти продам моята Хуска 525RX, че не я ползвам и ме е жал да е гледам как седи и бездейства.
В какво състояние е
yanko78 - специалист
нед апр 04, 2021 2:45 pmЦветомир Димитров написа:
съб апр 03, 2021 11:14 pmyanko78 написа:
Цветомир Димитров написа:
Градски, да взема да ти продам моята Хуска 525RX, че не я ползвам и ме е жал да е гледам как седи и бездейства.
В какво състояние е
Клонящо към чисто нова. Косил съм само трева 4-500 кв.м. сигурно към 10-на пъти. Тази трева ми е м/у дръвчета, но взех самоходна косачка, че с моторната коса реже много от дъно, а исках да се получи естествен тревен килим. Ако имаш интерес, мога да е домъкна от село и да си прецениш.
Цветомир Димитров - специалист
нед апр 04, 2021 6:26 pmyanko78 написа:
нед апр 04, 2021 2:45 pmЦветомир Димитров написа:
съб апр 03, 2021 11:14 pmyanko78 написа:

Градски, да взема да ти продам моята Хуска 525RX, че не я ползвам и ме е жал да е гледам как седи и бездейства.
В какво състояние е
Клонящо към чисто нова. Косил съм само трева 4-500 кв.м. сигурно към 10-на пъти. Тази трева ми е м/у дръвчета, но взех самоходна косачка, че с моторната коса реже много от дъно, а исках да се получи естествен тревен килим. Ако имаш интерес, мога да е домъкна от село и да си прецениш.
Ай да ми върнат другата и ще видим
Цветомир Димитров - специалист
Нормално ли е главата да се върти постоянно?
floydogi - специалист
Не. Провери съединителя, или оборотите.
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 3:04 pmЦветомир Димитров написа:
Нормално ли е главата да се върти постоянно?
Не, не е нормално, ако се върти без да е дадена газ. На празен ход се върти кордовата глава, ако карбуратора не е настроен, или от някъде двигателят засмуква въздух.
Цветомир Димитров - специалист
чет апр 15, 2021 3:13 pmSoviet_Soldier написа:
чет апр 15, 2021 3:04 pmЦветомир Димитров написа:
Нормално ли е главата да се върти постоянно?
Не, не е нормално, ако се върти без да е дадена газ. На празен ход се върти кордовата глава, ако карбуратора не е настроен, или от някъде двигателят засмуква въздух.
е нали от сервиза идва бе брат :D лошо ми е
Последна промяна от Цветомир Димитров на чет апр 15, 2021 3:23 pm, променено общо 1 път.
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 3:14 pmЦветомир Димитров написа:

е нали от сервиза идва бе брат :D
Всичко се случва, може да не са я настроили добре. Центробежният съединител сработваше доколкото си спомням при ~4000 оборота, а тези на празен ход би трябвало да са най-често между 2500-3000. Завишените обороти на празен ход са или в резултат на лоша настройка, или в резултат на неизправност и всмукване на допълнителен въздух. Може и пружината на центробежния съединител да се е скъсала или разкачила. Варианти много . . .
Нова машина!!!
Правиш си едно видео и обратно в сервиза.
Също уведомяваш Хускварна и КЗП.
Документирано ли е първото посещение на сервиза? Ако не е, да бъде сторено!
Индианец - специалист
На колегата косата му побеля от нерви по тая коса май.
Ако бях на твоето място взимам един тахометър и щях да се пробвам да я настроя, видяло се е, че тия от сервиза не ги интересува много много...
Но и да ги намалиш започне ли пак да ги вдига като загрее провери дали дърпа въздух.
Миналата седмица сменях семеринг точно затова.
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: