Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
емовлаха - специалист
ср юни 29, 2022 8:51 pmемовлаха написа:
Със фс230 обърках, 235 трябва да си е немска! Гледах руснак или рускоговорящ от там видях тази 230. Ще объркаме хептем хората, Трифоне, някога машините на Щил идваха със печат на картера, предполагам и сега е така!
Клипчето е доста интересно, като начин на косене, различна височина на тревата разход на гориво, корда, косата е Щил ФС 360. Площ 3100 квадрата някъде в Хърватска.
Емо, да земем до секи колхозен косач, да турим едно ОТК и още едно ОТЗ, както беше едно време, и работата вървеше!
Нещо неокосено да е оставало?
То, ако ти отговаря ЕГНто де, хахаа.
Пак съм на чифлика, магарешки бодил е по голям от мене, ама си забрайх ботушите и няма да кося- да не плаша змиите повече, отколкото на мене...... Абе се ми е готино.
borchoyor - специалист
чет юни 30, 2022 3:21 pmТрифон П.Трифонов написа:
Емо, да земем до секи колхозен косач, да турим едно ОТК и още едно ОТЗ, както беше едно време, и работата вървеше!
Нещо неокосено да е оставало?
То, ако ти отговаря ЕГНто де, хахаа.
Трифуне, не очаквах, че си русофил, ОТЗ ОТК, глупости, кога е вървела таботата, че примери много...... А качество, ЙОК
Абе някои яко са се филмирали, покрай международното сношение.
Ако не си от наще, значи си срещу наще! Баси случката! То стана като бай Иван македонеца, дето се скрил на тавана и виикал- бой до победа, Инак не слизам! Кви сме ние, че да....
Я па не очеквАх, дека че се впрега некой.
Сори! Така по убаво ле е?
емовлаха - специалист
чет юни 30, 2022 3:21 pmТрифон П.Трифонов написа:
Емо, да земем до секи колхозен косач, да турим едно ОТК и още едно ОТЗ, както беше едно време, и работата вървеше!
Нещо неокосено да е оставало?
То, ако ти отговаря ЕГНто де, хахаа.
Пак съм на чифлика, магарешки бодил е по голям от мене, ама си забрайх ботушите и няма да кося- да не плаша змиите повече, отколкото на мене...... Абе се ми е готино.

Тези отдадени на работата си труженици, като пчелички работят :-D
Soviet_Soldier - специалист
чет юни 30, 2022 10:10 pmемовлаха написа:
....
Ето това е шедьовър, нападение на хора с моторна коса: https://dox.abv.bg/download?id=49859ee1a7

И още нещо забавно, макар и офтопик:
Лелееее, къде ги намерите тия?!
Оная резачка ако беше TDI щеше да помисли преди това.
Някой да не ме обвини в голфизъм сега! Не съм от Сектата, ама признавам- яки са.

Токущо и на живо. Ай тъй са прай Джолай.
https://photos.app.goo.gl/XnTzRcanu8eFq63Z9
Човека бръмна мастурбишито и след час се върна с машина!
Дано не е прецакал електриките в караваната.
Скандалите ги решават следобед.

Е, ясно ли е сега Каква?! Хахаааа!

Комарите ми издърпаха спалня чувал тъкмо навреме.
https://photos.app.goo.gl/WVXGKVjbu4iQdmBy8
На едното клипче се вижда чисто нова туба.
Страхотна е- накрайниците са в капачките и вътре в отделенията. Самата капачка си има капачка, която се развива и от там излиза пишока.
Бриколаж, 19 пари.
Имаше и намалени клинове за поваляне на дървета, но на Орегон и пропуснах.

Кабелът е поправен, караваната има ток. Косим, хихиии! С едната ръка бута, с другата води кабела, също Лили Иванова.
вт юни 28, 2022 8:08 pmkr1100 написа:
вт юни 28, 2022 7:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
...пп. Но, първо Джулия сутрин. После пак на тръстиката.
В горЪта на плаж и огИнче.
Честит празник, градско!
емовлаха - специалист
Унгарско сравнително клипче. на коса със завишени парамерти. Трифоне, следобяда да не почнете и водата да косите в търсенето на русалки :-D
Нова е още, ще се отпусне- поне 2-3 коня ще отвърже, след...... още няколко часа само.

Майтап, ама имах чувството, че коси с мойта, слаботелесната.
Soviet_Soldier - специалист
пет юли 01, 2022 11:01 amТрифон П.Трифонов написа:
Лелееее, къде ги намерите тия?!
Оная резачка ако беше TDI щеше да помисли преди това.
Някой да не ме обвини в голфизъм сега! Не съм от Сектата, ама признавам- яки са.
В Телеграм има хубави групи ,като "Техника Безопасности", там е пълно с трудови инциденти, с различни ръчни инструменти, и не само, мотокари, камиони и всякаква техника. Там за разлика от ФБ няма цензура и може да се видят последствията от липса на ЛПС. Един с професионална резачка си бе срязал бедрото до половината, а този който снимаше с телефона си, като го видя започна да повръща от гадната гледка. Като цяло групите там са за хора с крепка психика.
Който ползва Телеграм и има интерес, ето я групата: https://t.me/+pgwjPzPXlfhjYTk6

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: