Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Soviet_Soldier - специалист
ср яну 18, 2023 1:13 pmЦветомир Димитров написа:
Alpinata са италиански уа.. :D
Ха ха така е, вероятно италианци прибират по-голямата част от парите. :-D

https://www.alpina-garden.com/es/240381 ... 38-14.html

https://www.villager.eu/products/vgs-3920-pe-chainsaw

https://www.stiga.com/int/240381402-st1-cs-540-14.html

Изображение
Изображение
Изображение
Селския губи в дизайна на капаците.
Всеки път, като вляза в ширпотребата, ми идва мерак да си купя ментак.
Ей тъй, да побръмкам за без пари и от любопитство.
Не помня марката, някаква едноръка, за стотина кисели млека. Като нова, чак ми е по симпатична от Табеларката.
И един Партнер все го заглеждам, в Практикера. И той за без пари.
емовлаха - специалист
ср яну 18, 2023 3:45 pmТрифон П.Трифонов написа:
Селския губи в дизайна на капаците.
Но печели със Сръбската музика и псувните палец от мен за него :) Добре заглеждаш в ширпотребата марката, но марката не е Партнер. Яко описание са дали за какво може да се използва едноръката :) McCULLOCH си остава кото бюджетна техника гледам има не лоши намаления
Последна промяна от емовлаха на ср яну 18, 2023 8:11 pm, променено общо 1 път.
ср яну 18, 2023 7:18 pmемовлаха написа:
ср яну 18, 2023 3:45 pmТрифон П.Трифонов написа:
Селския губи в дизайна на капаците.
Но печели със Сръбската музика и псувните палец от мен за него :) Добре заглеждаш в ширпотребата марката, но марката не е Партнер. Яко описание са му дали за какво може да се използва
Ауууу, да ма прощава Mcculocha! Еднакви са ми като китайци или не занимават празното между ушите ми.
С компактдиск на Лепа, Весна, Драгана и цена доста надолу, бих направил компромис с естетическата страна на съществото си, макар да разбирам, че практически разлика нямат, показаните от боеца.
Цветомир Димитров - специалист
ср яну 18, 2023 7:41 pmТрифон П.Трифонов написа:
ср яну 18, 2023 7:18 pmемовлаха написа:
ср яну 18, 2023 3:45 pmТрифон П.Трифонов написа:
Селския губи в дизайна на капаците.
Но печели със Сръбската музика и псувните палец от мен за него :) Добре заглеждаш в ширпотребата марката, но марката не е Партнер. Яко описание са му дали за какво може да се използва
Ауууу, да ма прощава Mcculocha! Еднакви са ми като китайци или не занимават празното между ушите ми.
С компактдиск на Лепа, Весна, Драгана и цена доста надолу, бих направил компромис с естетическата страна на съществото си, макар да разбирам, че практически разлика нямат, показаните от боеца.
Без адашката Цеца няма да мине Трифоне :D
vladko33 - специалист
Здравейте, темата стана толкова обширна и всеобхватна , че си позволявам да кривна малко с един въпрос за моторен трион. Сдобих се с Husqvarna 51 в блестящо състояние, но буталото беше на салата. Имаше и малко щети по цилиндъра, които коригирах с шкурка. Сложих ново бутало и машинката заработи. Обаче ме човърка мисълта да пробвам един цял кит - бутало , цилиндър и тн. от Хускварна 55 (аналогични и съпоставими и по мнение на производителя са, но цилиндъра и буталото са по-големи с 1мм). И понеже ще е с чисто експериментална цел, искам да заложа на най-ниската възможна цена, а именно Алиекспрес :) Някой пробвал ли е китайски комплект бутало-цилиндър на маркова машина и ако да, какво ви е мнението и как се представя във времето ?
пет фев 10, 2023 5:30 pmvladko33 написа:
Здравейте, темата стана толкова обширна и всеобхватна , че си позволявам да кривна малко с един въпрос за моторен трион. Сдобих се с Husqvarna 51 в блестящо състояние, но буталото беше на салата. Имаше и малко щети по цилиндъра, които коригирах с шкурка. Сложих ново бутало и машинката заработи. Обаче ме човърка мисълта да пробвам един цял кит - бутало , цилиндър и тн. от Хускварна 55 (аналогични и съпоставими и по мнение на производителя са, но цилиндъра и буталото са по-големи с 1мм). И понеже ще е с чисто експериментална цел, искам да заложа на най-ниската възможна цена, а именно Алиекспрес :) Някой пробвал ли е китайски комплект бутало-цилиндър на маркова машина и ако да, какво ви е мнението и как се представя във времето ?
Трудна работа за мнение, но дано се появи някой!
От сАлито, гледай рейтинга на продавеца, брой продажби, може и в коментарите да се намери нещо, но не разчитай на информация с достатъчно дълга стойност!
Много производители ползват една платформа за няколко близки модела. Хуск и Щил не са изключение.

пп. Здрасти боец! Отдавна не бях те мяркал наоколо.
емовлаха - специалист
пет фев 10, 2023 5:30 pmvladko33 написа:
Някой пробвал ли е китайски комплект бутало-цилиндър на маркова машина и ако да, какво ви е мнението и как се представя във времето ?
Райдер със 1 сегмент
Цветомир Димитров - специалист
Утре отварям сезон 2023-успешен на всички колеги пожелавам-много кубици и декари :)
ср мар 08, 2023 7:03 pmЦветомир Димитров написа:
Утре отварям сезон 2023-успешен на всички колеги пожелавам-много кубици и декари :)
Какво ще правиш?!!!

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: