Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
пет мар 24, 2023 6:50 pmемовлаха написа:
т Затова написах на зад кой би пуснал съпругата си със това оборудване в издънки и храсталаци :? всеки да сподели който е семеен.
Е може да е сама жената . Затова търси помощ от форума.
емовлаха - специалист
Купувам си въпросното Ехо тес идва си със оем тримерната глава гоня го със 3.0мм добре е разпънато на диаметър, коси на пушка но кордата и предавката си вършат работата и тримерната глава приключва. нз дали вносителя предлага същата тримерна глава предполагам да а м/и не , а тя е съобразена за тези машини по диаметър и тегло . Първосигнално при този въртящ момент ми светка лампичката за 3.3 3.5мм 130мм 500гр тримерна глава машината е японска с 5г гаранция, Хускварната дава индикация ДИИСК! А сАмурая каква индикация дава. Преди да се качват такива клипове, тр да се застане от страната на потребителя. Дали SWEDEN са на вълната на потребителя вадете си изводите :)
емовлаха - специалист
Ето Щил какво предлага от миналата година в професионалния лек клас, новия редуктор работа със тежката глава, до 4мм корда разпънат 52см диаметер косене :) Нека да има конкуренция потребителите печелим :) За добро или лошо това ни очаква Тубите в дяската страна добре ги огледайте най евтината готова бензинова смес 5л е 20евро за Германия е забранено смесването на бензино смес заради еконормите това и нас ни чака
Ония лъжци, блеснали с дизелгейт, което си продължава. Макя им джендърска!
То, гора не остана, от подобни алчни посерковци, ама да.....да си кажа де, не, че ше ми олекне.
емовлаха - специалист
Не сме дорасли за каквото и да е било Трифоне дано не съм прав да пооплакнем малко очите и да поцъкаме със език :) да ударим :partyman: да теглим макята на всичко, аз да вървя на майната си, да си разреждам бензина... да го омаслявам/смесвам да се таковам у писара :) и да продължавам да си разработвам сакатата таратайка :-D
съб мар 25, 2023 12:24 pmемовлаха написа:
... да продължавам да си разработвам сакатата таратайка :-D
Прав си, както и аз, за съжаление.
Какво разработваш, че съм пропущил?

Анимито нещо изчезна, та не разбрахме какво що.
Дали вече не е разработила 120ската, направо с диска?

пп. Видеото съм го заглеждал някога- тръгна от 2.30мин.
Започна да излиза градинарска работа. Баба Гана ме цани да ѝ "обърна" градината с фрезата, че турчина не се появил, а леля Мита напомни, че ше кастрим ореха. Пак ми идват еретични мисли за плуг, колела и тежести.
Миналата седмица подпитаха за една голяма липа, ама явно търсят сгодна оферта, при все, че за това изобщо не сме говорили.
Чакам курортните клиенти да се заобаждат, та ще споменавам за косата злобарка, да довърша разработката де.
емовлаха - специалист
съб мар 25, 2023 12:07 pmТрифон П.Трифонов написа:
Хускварна Т435 разработвам, когато се сетя. Каквато и марка да вземе жената няма да сбърка избора си е лично нейн, сега се сещам на другия ден и го дописвам ... Ако си купи по-голяма коса и няма силата да отвори тримерната глава да си зареди корда кофти стават нещата, ако е избран Щил-а не се налага отваряне, този тип коси като фс40 са за мързеливи хора на мен ми е къса. Иначе е мн лека и удобна и със тази тримерна глава е голям кеф, слушам какви ги дрънка за 3,5 декара но от 5 сутринта до 23 вечерта става работата.
animi2006 - специалист
съб мар 25, 2023 12:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб мар 25, 2023 12:24 pmемовлаха написа:
... да продължавам да си разработвам сакатата таратайка :-D
Прав си, както и аз, за съжаление.
Какво разработваш, че съм пропущил?

Анимито нещо изчезна, та не разбрахме какво що.
Дали вече не е разработила 120ската, направо с диска?

пп. Видеото съм го заглеждал някога- тръгна от 2.30мин.
Започна да излиза градинарска работа. Баба Гана ме цани да ѝ "обърна" градината с фрезата, че турчина не се появил, а леля Мита напомни, че ше кастрим ореха. Пак ми идват еретични мисли за плуг, колела и тежести.
Миналата седмица подпитаха за една голяма липа, ама явно търсят сгодна оферта, при все, че за това изобщо не сме говорили.
Чакам курортните клиенти да се заобаждат, та ще споменавам за косата злобарка, да довърша разработката де.
Ходих в магазин, да видя 120-ката, но човекът от магазина каза, че била с клапани и не ми я препоръча, а и ми се стори доста тежка. Сега взех да мисля за някой чмалко по-лек модел.
емовлаха - специалист
От рано е почнал със пърцуцата продавача или е бил махмурлия :-D Двутактова е без клапани :) трябва да се има предвид и теглото със горивото и евентуално монтиран нож около килограм като цяло

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: