• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
ky-kyy - майстор
пет юли 05, 2019 9:00 pmJacket написа:
Здравейте, гледам че има хубава тема, та реших да не отварям нова. Търся си храсторез за да си оправя един доста запустял двор с бая високи храсталаци и трева. Харесал съм модел с Honda GX35 мотор - https://www.northerntool.com/shop/tools ... _200585486
Продава ги тук един тип в OLX на доста добра цена. Звънях му и каза че машинката си е чисто нова. Блазни ме 4-тактовият мотор, защото не ми се занимава с масла, а и все пак е Honda. Някой ползвал ли е такава? За гаранция е ясно че няма, което е голям минус, но на мен ми трябва за няколко дни по-тежка работа и след това ще се ползва доста по-рехаво. Как стои въпроса с ножове и глави? Има ли стандарт за захващане там или си оставам с каквото ми върви в комплекта?
Аз лично, не бих рискувал, да купя от ОЛХ. Особено нов продукт, на тънка цена...Ама парите са си твои, ти си решавай, на кой да ги подаряваш :)
Jacket - специалист
Сигурно си прав. Тя цената е като за хубав тример от ниския клас, но в никакъв случай не е реална за маркова машинка. И на мен ми е съмнително ама нали имам опция преглед... то като това в кутията наистина е хонда и е ново какво толкова пък да му има :?
ky-kyy - майстор
пет юли 05, 2019 9:24 pmJacket написа:
Сигурно си прав. Тя цената е като за хубав тример от ниския клас, но в никакъв случай не е реална за маркова машинка. И на мен ми е съмнително ама нали имам опция преглед... то като това в кутията наистина е хонда и е ново какво толкова пък да му има :?
Ако искаш да спестиш някой лев, на цената на тример от ниските чайна класове, потърси марков втора употреба. Скоро гледах в Казанлък в един магазин прилични щилки и хускварни, на цена 250-400 лева. Отремонтирани, стегнати с гаранция....
Иначе, по обектите гледам народа си е накупил чисто нови макити и бошове по за 80-90 лева. А какви евтинджос хитачита имааа.....Направо да се чуди човек, как ние гламавите даваме в пъти повече, за да си ги купим от магазина.....
пет юли 05, 2019 9:24 pmJacket написа:
Сигурно си прав. Тя цената е като за хубав тример от ниския клас, но в никакъв случай не е реална за маркова машинка. И на мен ми е съмнително ама нали имам опция преглед... то като това в кутията наистина е хонда и е ново какво толкова пък да му има :?
Забрави "Хондата" от продавалника! Няма евтина Хонда.
Няколко мнения назад, колега изрази доволство от евтина машина.
Имам продукт от "марката", което прави доволен ползвател и мене.
Jacket - специалист
Да ти кажа аз назад само недоволни виждам :-D Добре де, почти само, мисля че разбрах за кой говориш.
ky-kyy - майстор
пет юли 05, 2019 9:46 pmJacket написа:
Да ти кажа аз назад само недоволни виждам :-D Добре де, почти само, мисля че разбрах за кой говориш.
Ако искаш да видиш доволни, влез темата за Лидл :lol: То май и там пускаха някаква моторна коса. :rolleyes:
miroki - майстор
Моята косачка за 140 лв от резачки Ком и тази година заработи.
За сега съм доволен.
Ходих за едни части за зеге в Енхел в сервиза и, като видя какви косачки караха, моята ми се видя цвете.
Myth - специалист
пет юли 05, 2019 9:46 pmJacket написа:
Да ти кажа аз назад само недоволни виждам :-D Добре де, почти само, мисля че разбрах за кой говориш.
Аз съм доволен от Daewoo-то :) 230-40лв.
iivanov - майстор
Японците рядко правят мощни двигатели за такива пърпаретки . А за запустял двор си трябва як храсторез с възможност за слагане на диск . Ама като сложиш диска трябва и специален предпазител , да не си отрежеш нещо . Или поне да намалиш вероятността . Машината и за в бъдеще ще ти трябва , така че не търси тънката оферта .
Jacket - специалист
Реших че не съм толкова богат за да давам пари за хонда от olx :razz: и взех Daewoo-то както и един циркулярен диск 254mm че не съм сигурен 3T-то колко добре ще се справи с дебелите храсталаци.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: