• 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 8:26 pmЦветомир Димитров написа:

снимал съм го отзад
Изобщо на видеото не се вижда снимка от задната част на болта. Ако искаш да публикуваш снимка, хостни я в този сайт и само дай линк тук:
https://imgur.com/

Гледай само въпросната пластина, която контактува с конуса на болта да не слезе от него, като развиваш.
чет апр 15, 2021 8:26 pmЦветомир Димитров написа:
чет апр 15, 2021 8:20 pmТрифон П.Трифонов написа:
Изпреварих те, Боче, туткав си, чини ми се.

Та, къде е праймера и този карбуратор дали е същият, като онзи дето показа?
Върху него ли е или наоколо?
снимал съм го отзад
Няма значене. Това беше към боеца, който дано знае от коя страна се хваща пушката.
Бойко, интересът ти е зарАзен, но аз вече имам мазол.
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 8:35 pmТрифон П.Трифонов написа:

Няма значене. Това беше към боеца, който дано знае от коя страна се хваща пушката.
Бойко, интересът ти е зарАзен, но аз вече имам мазол.
Аз даже ти отговорих, но явно не четеш внимателно. И за настройките спомена че си пропуснал, а само съм се бил "нахвърлял". Чети по-внимателно, че на мен ще ми излязат мазоли да пиша едно и също, докато прочетеш.
чет апр 15, 2021 8:39 pmSoviet_Soldier написа:
чет апр 15, 2021 8:35 pmТрифон П.Трифонов написа:

Няма значене. Това беше към боеца, който дано знае от коя страна се хваща пушката.
Бойко, интересът ти е зарАзен, но аз вече имам мазол.
Аз даже ти отговорих, но явно не четеш внимателно. И за настройките спомена че си пропуснал, а само съм се бил "нахвърлял". Чети по-внимателно, че на мен ще ми излязат мазоли да пиша едно и също, докато прочетеш.
Няма как да съм пропуснал нещо, след като съм тук за да помогна на Цветомир и го правя, независимо какъв карбуратор има неговата коса, въртигъзуне.
Кога е трябвало, се тъй се е получавало, да пиша по бръжко и се от тебе. Сега вече лабаво, бойче, отпусни се и ти!
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 8:57 pmТрифон П.Трифонов написа:

Няма как да съм пропуснал нещо, след като съм тук за да помогна на Цветомир и го правя, независимо какъв карбуратор има неговата коса, въртигъзуне.
Кога е трябвало, се тъй се е получавало, да пиша по бръжко. Сега вече лабаво, бойче, отпусни се и ти!
Явно има как, даже нещо ново научи, че не всички карбуратори за коси са с 2 винта, а има и както тези с 3. :lol: От самото начало бях в правилна посока.

Иначе аз друго те попитах теб, дали можеш да ми покажеш карбуратор за резачка, на който директно е монтирана помпичката, както е при сигурно 90% от мотокосите, щото аз такава не съм виждал. Това дето ми обясняваш, какво общо имаше, с това което те питах? :lol:
чет апр 15, 2021 9:03 pmSoviet_Soldier написа:
чет апр 15, 2021 8:57 pmТрифон П.Трифонов написа:

Няма как да съм пропуснал нещо, след като съм тук за да помогна на Цветомир и го правя, независимо какъв карбуратор има неговата коса, въртигъзуне.
Кога е трябвало, се тъй се е получавало, да пиша по бръжко. Сега вече лабаво, бойче, отпусни се и ти!
Явно има как, даже нещо ново научи, че не всички карбуратори за коси са с 2 винта, а има и както тези с 3. :lol: От самото начало бях в правилна посока.

Иначе аз друго те попитах теб, дали можеш да ми покажеш карбуратор за резачка, на който директно е монтирана помпичката, както е при сигурно 90% от мотокосите, щото аз такава не съм виждал. Това дето ми обясняваш, какво общо имаше, с това което те питах? :lol:
Аз и ти не сме тук за да си ортуваме. Акцента е върху косата на Цветомир.
Казах му кое да върти и накъде, като то е общо и за двата вида карбуратори.
Даже съм го писал и в едно мнение.
Свободно, бойче!

Ей ти хронология.
viewtopic.php?f=29&t=38351&start=580#p1069111
Отдолу си ти с яките термини.
Доста по натам вече повтаряш припева.
Посочи ми твое мнение, с препоръка за винта, преди времето от линка!
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 9:07 pmТрифон П.Трифонов написа:

Аз и ти не сме тук за да си ортуваме. Акцента е върху косата на Цветомир.
Казах му кое да върти и накъде, като то е общо и за двата вида карбуратори.
Даже съм го писал и в едно мнение.
Свободно, бойче!
Просто ми стана интересно, какво те наведе на мисълта, че въпросният карбуратор е от резачка, та така смело го заяви, затова попитах.
чет апр 15, 2021 9:11 pmSoviet_Soldier написа:
чет апр 15, 2021 9:07 pmТрифон П.Трифонов написа:

Аз и ти не сме тук за да си ортуваме. Акцента е върху косата на Цветомир.
Казах му кое да върти и накъде, като то е общо и за двата вида карбуратори.
Даже съм го писал и в едно мнение.
Свободно, бойче!
Просто ми стана интересно, какво те наведе на мисълта, че въпросният карбуратор е от резачка, та така смело го заяви, затова попитах.
Падишаха обича смелите, а дори и те грешат.
От коса е, но не тази.
Та туй да ми е грешката. Винтчето за дроселчето, бойче, винтчето. Сега вече и ти знаеш- дали?!
Затова казвам, че няма значение видът карбуратор за мен. Просто го настройвам. Нали това беше главният въпрос- да се настрои?!
Soviet_Soldier - специалист
чет апр 15, 2021 9:13 pmТрифон П.Трифонов написа:

Падишаха обича смелите, а дори и те грешат.
От коса е, но не тази.
Та туй да ми е грешката. Винтчето за дроселчето, бойче, винтчето. Сега вече и ти знаеш- дали?!
Затова казвам, че няма значение видът карбуратор за мен. Просто го настройвам.
Също така съветът ти да развива докрай, без да знаеш, дали има накъде също ме зачуди. Нали се сещаш, че ако го бе развил до край, конусът щеше да изпусне и клапата да се затвори максимално?
Иначе си прав, всеки греши, но ти обичаш винаги да влизаш остро и да раздаваш разни квалификации, а после, като някой спрямо теб реагира така се чудиш откъде е дошло.
чет апр 15, 2021 9:19 pmSoviet_Soldier написа:
чет апр 15, 2021 9:13 pmТрифон П.Трифонов написа:

Падишаха обича смелите, а дори и те грешат.
От коса е, но не тази.
Та туй да ми е грешката. Винтчето за дроселчето, бойче, винтчето. Сега вече и ти знаеш- дали?!
Затова казвам, че няма значение видът карбуратор за мен. Просто го настройвам.


Също така съветът ти да развива докрай, без да знаеш, дали има накъде също ме зачуди. Нали се сещаш, че ако го бе развил до край, конусът щеше да изпусне и клапата да се затвори максимално?
Иначе си прав, всеки греши, но ти обичаш винаги да влизаш остро и да раздаваш разни квалификации, а после, като някой спрямо теб реагира така се чудиш откъде е дошло.
Грешно е да лъжеш, господине.
Дай линк или се излагаш като клеветник.
Изобщо не се чудя- който раздава шамари и получава. Ти зад клавиатурата ко са оплакваш?!

Мдааа, клеветник си ти.
чет апр 15, 2021 6:42 pmТрифон П.Трифонов написа:
...въртиш много внимателно винтът за дросела, обратно на часовника. Трябва ѝ съвсем малко.
...
Първото ми мнение, в което упоменавам този винт.
Подличко работиш, мъжкар!
При други обстоятелства, просто тегля една, ама към момента се налага да изкарам вечерта в молитви- Велики пости са, бойче, а трябва да сме добри.
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: