• 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Цветомир Димитров - специалист
ср фев 17, 2021 10:56 amЦветомир Димитров написа:
вт фев 16, 2021 7:29 pmdragozow написа:
вт фев 16, 2021 5:49 pmЦветомир Димитров написа:
Намерих в един магазин корда усилена-с метална нишка вътре,кръгла и сравнително тънка-дали е хубава
Не я купувай, защото ще си извадиш очите или ще извадиш очите на някой около теб. Кордата не струва някакви страшни пари, ако толкова нямаш ела ще ти подаря две малки ролки звездичка. Или ползвай ножа ако е много жилава тревата.
Няма нужда ще си избера някаква по-здрава
момчета успяхте да ме убедите-b40 ще е
само да почне сезона
вт фев 23, 2021 3:42 pmЦветомир Димитров написа:

момчета успяхте да ме убедите-b40 ще е
само да почне сезона
Честито и поздрави за добрият избор, на техника и търговец!
feikot - специалист
Четох четох четох, стоя и се пуля недоумявайки ... Аджеба, кой дава 900-1000 лв за тример,който ще коси 50 квадрата 5 пъти в годината ? Много техника ми е минала през ръцете,най-работлива е прежалената. Имам един ветеран китайски,2007 го купувах от Ибей,тук имаше само електрически все още и от тогава тая машина е окосила толкова трева,тръни,храсти,лавандула и рози дето и китаеца ако ги види няма да повярва. 5 пъти съм сменял глава,все на хускварна купувам,перфектни,купил съм и приставки - храсторез,резачка за клони,водна помпа. Направил съм пружинна ротационна фреза за обработка около корените и т.н. Вярно гори колкото Москвич,но има мощност и най-важното не ми свиди. За 14 години експлоатация - една бобина,нов резервоар и 5-6 шпули. За 70 евро-толкова
ср фев 24, 2021 12:13 pmfeikot написа:
Четох четох четох, стоя и се пуля недоумявайки ... Аджеба, кой дава 900-1000 лв за тример,който ще коси 50 квадрата 5 пъти в годината ? Много техника ми е минала през ръцете,най-работлива е прежалената. Имам един ветеран китайски,2007 го купувах от Ибей,тук имаше само електрически все още и от тогава тая машина е окосила толкова трева,тръни,храсти,лавандула и рози дето и китаеца ако ги види няма да повярва. 5 пъти съм сменял глава,все на хускварна купувам,перфектни,купил съм и приставки - храсторез,резачка за клони,водна помпа. Направил съм пружинна ротационна фреза за обработка около корените и т.н. Вярно гори колкото Москвич,но има мощност и най-важното не ми свиди. За 14 години експлоатация - една бобина,нов резервоар и 5-6 шпули. За 70 евро-толкова
Ти да не си пулеф бе?!!
Не са 900-1000, а доста по малко, та не е нужно да изопачаваш, докат ти изкочат очите от пулене.
В смисълът, в който се изказваш- давам за колкото и каквото ми е кеф, вероятно и други го правят. Теб нещо на очите ли пречи или...
Малко ти е несвързано надолу, за какво е имало тук, до тогава, но "мерси", че сподели!
Жив и здрав, работяга такава!
feikot - специалист
Някои хора работим, не сме на държавна хранилка като тебе,като гледам как си се ошишил :-D И все пак не очаквах да отделяш фекална маса и в тая тема...как не ти омръзна ?
kr1100 - майстор
feikot ... 5 пъти съм сменял глава,все на хускварна купувам,перфектни,..... [/quote написа:
Ако може 1 уточнение.
Оргиналните глави на Хуска са с мека долница. Има китайски в опаковка и надпис на Хуск , който са доста евтини и с дебела пластмаса долу на главата. Аз съм по- доволен от китайските Хуск глави отколкото от оргиналните.

Абе модераторите няма ли да вземат мерки и да оправят форума ??
Като натисна бутона "прати" поне 40 секунди се бави докато се публикува мнението
ср фев 24, 2021 3:01 pmfeikot написа:
Някои хора работим, не сме на държавна хранилка като тебе,като гледам как си се ошишил :-D И все пак не очаквах да отделяш фекална маса и в тая тема...как не ти омръзна ?
Значииии.....твойто тор, пък мойто лайна, така ли?!!
ср фев 24, 2021 12:13 pmfeikot написа:
Четох четох четох, стоя и се пуля недоумявайки ... Аджеба, кой дава 900-1000 лв за тример,който ще коси 50 квадрата 5 пъти в годината ?..................
Така ли та учи номенклатурата да ортуваш? Засрами са веднага!
Пък на корем ако ше се хвалиме, мое да напрайм 100м, 1000м, 3000м, 10000м....Само ако искаш, де.
Момчето си избра коса, пък ти колко си срал, няма значение. Избрал си е добра коса.

Градски, при мен отне точно 2 секунди. Може да е свързано със скоростта на мрежата ти. Понякога и при мен отнема повече време- брата помага да източим булсаткома.
dragozow - майстор
ср фев 24, 2021 12:13 pmfeikot написа:
Четох четох четох, стоя и се пуля недоумявайки ... Аджеба, кой дава 900-1000 лв за тример,който ще коси 50 квадрата 5 пъти в годината ? Много техника ми е минала през ръцете,най-работлива е прежалената. Имам един ветеран китайски,2007 го купувах от Ибей,тук имаше само електрически все още и от тогава тая машина е окосила толкова трева,тръни,храсти,лавандула и рози дето и китаеца ако ги види няма да повярва. 5 пъти съм сменял глава,все на хускварна купувам,перфектни,купил съм и приставки - храсторез,резачка за клони,водна помпа. Направил съм пружинна ротационна фреза за обработка около корените и т.н. Вярно гори колкото Москвич,но има мощност и най-важното не ми свиди. За 14 години експлоатация - една бобина,нов резервоар и 5-6 шпули. За 70 евро-толкова
Колкото и да не ти се вярва, дават. В сезона държа на склад от няколко модела около 1 000 лв на склад по повече от 10 броя от вид. Държа и 555 RXT, която е 1 850 лв, тя също се купува, макар и по-рядко. Ако имаш пари и пробваш една китайска коса и една маркова за 1 000 лв ще купиш марковата. Зависи, според джоба е. За 100 лв повече почти винаги има нещо по-хубаво, въпроса е до къде можеш да стигнеш
Цветомир Димитров - специалист
ср фев 24, 2021 4:51 pmdragozow написа:
ср фев 24, 2021 12:13 pmfeikot написа:
Четох четох четох, стоя и се пуля недоумявайки ... Аджеба, кой дава 900-1000 лв за тример,който ще коси 50 квадрата 5 пъти в годината ? Много техника ми е минала през ръцете,най-работлива е прежалената. Имам един ветеран китайски,2007 го купувах от Ибей,тук имаше само електрически все още и от тогава тая машина е окосила толкова трева,тръни,храсти,лавандула и рози дето и китаеца ако ги види няма да повярва. 5 пъти съм сменял глава,все на хускварна купувам,перфектни,купил съм и приставки - храсторез,резачка за клони,водна помпа. Направил съм пружинна ротационна фреза за обработка около корените и т.н. Вярно гори колкото Москвич,но има мощност и най-важното не ми свиди. За 14 години експлоатация - една бобина,нов резервоар и 5-6 шпули. За 70 евро-толкова
Колкото и да не ти се вярва, дават. В сезона държа на склад от няколко модела около 1 000 лв на склад по повече от 10 броя от вид. Държа и 555 RXT, която е 1 850 лв, тя също се купува, макар и по-рядко. Ако имаш пари и пробваш една китайска коса и една маркова за 1 000 лв ще купиш марковата. Зависи, според джоба е. За 100 лв повече почти винаги има нещо по-хубаво, въпроса е до къде можеш да стигнеш
555 RXT за момента е недостижима моя мечта :cry:
Soviet_Soldier - специалист
ср фев 24, 2021 4:51 pmdragozow написа:

Колкото и да не ти се вярва, дават. В сезона държа на склад от няколко модела около 1 000 лв на склад по повече от 10 броя от вид. Държа и 555 RXT, която е 1 850 лв, тя също се купува, макар и по-рядко. Ако имаш пари и пробваш една китайска коса и една маркова за 1 000 лв ще купиш марковата. Зависи, според джоба е. За 100 лв повече почти винаги има нещо по-хубаво, въпроса е до къде можеш да стигнеш
Не е само до джоба, а до рационалното харчене на средствата. За какво му е на човек (не визирам никого конкретно), който трябва просто да си поддържа дворчето спретнато, професионална мотокоса за близо 2000лв. ? Тия пари могат да отидат за нещо далеч по-полезно. Същото е и с телефоните, и с колите у нас. Като цяло бедният човек е такъв, защото не умее да борави със средствата си рационално. Адекватен човек със средна българска заплата (около 1500лв) разумно ли е да даде 3000лв за най-новия Iphone, или да купи и поддържа стара S-класа за 20к? Не е нормално, разбира се!
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: