Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Soviet_Soldier - специалист
вт мар 28, 2023 5:39 pmемовлаха написа:
Споменах на зад в постовете да закачи косата на самар :)
Правилно! Това е обезателно за да се изгради по-реалистична преценка, но би трябвало консултантите да са ѝ го споменали.
Цветомир Димитров - специалист
Т45x husqvarna тримерната глава дали ще дойде тежичка на b40b?
емовлаха - специалист
вт мар 28, 2023 5:44 pmSoviet_Soldier написа:
вт мар 28, 2023 5:39 pmемовлаха написа:
Споменах на зад в постовете да закачи косата на самар :)
Правилно! Това е обезателно за да се изгради по-реалистична преценка, но би трябвало консултантите да са ѝ го споменали.
да се има в предвид и горивото и евентуално монтиран диск което е околко 1кг отгоре
вт мар 28, 2023 5:39 pmемовлаха написа:
Емо, една и на задника да ми закачат, пак не моа та стигна.
Купих повече от любов към техниката, фенщина към Табелата, миризмата на двутактова смес и т.д. отколкото ми е нужна. Сега сенадявам да ѝ излезе работа по комплексите, покрай верижните.
емовлаха - специалист
вт мар 28, 2023 5:56 pmЦветомир Димитров написа:
Т45x husqvarna тримерната глава дали ще дойде тежичка на b40b?
Купуваш една Китайска Т45 от Калоян и горе долу ще разбереш само тр да смениш гайката в Т45 със твойта и Цвето посмазвай редуктора :)
Последна промяна от емовлаха на вт мар 28, 2023 6:11 pm, променено общо 1 път.
емовлаха - специалист
вт мар 28, 2023 4:31 pmТрифон П.Трифонов написа:
Аз си я взех да си върша бързичко задачките не да се състезавам, заложих на комфорта можех да купя и 561 ама айде нема нужда :) Истинската миризма на Щил-овете е от червеното масло, работиш и проронваш по някоя сълзичка от радост :-D
Последна промяна от емовлаха на вт мар 28, 2023 6:16 pm, променено общо 1 път.
вт мар 28, 2023 5:34 pmSoviet_Soldier написа:
...
Основното, което исках да кажа, защото не съм чел всичко, и не съм наясно, какво точно се търси е, че не бива да се ограничава само с 2 марки.
...
viewtopic.php?f=29&t=38351&start=2130#p1130116
Четеш ли внимателно.
Опитахме да "разчупим шаблона" със, според мен, много сполучливо, да не кажа перфектно предложение, но.......
Добре е да си в курса!
емовлаха - специалист
вт мар 28, 2023 6:13 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт мар 28, 2023 5:34 pmSoviet_Soldier написа:
...
Основното, което исках да кажа, защото не съм чел всичко, и не съм наясно, какво точно се търси е, че не бива да се ограничава само с 2 марки.
...
viewtopic.php?f=29&t=38351&start=2130#p1130116
Четеш ли внимателно.
Опитахме да "разчупим шаблона" със, според мен, много сполучливо, да не кажа перфектно предложение, но.......
Добре е да си в курса!
перфето е твоята коса
вт мар 28, 2023 6:17 pmемовлаха написа:
перфето е твоята коса
Мисля по същият начин, но надхвърля бюджета. Затова не съм предложил този модел.
Някой спомена, че "парите не били проблем", но аз не съм убеден, че е писание на Аними.
емовлаха - специалист
вт мар 28, 2023 6:26 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт мар 28, 2023 6:17 pmемовлаха написа:
перфето е твоята коса
Мисля по същият начин, но надхвърля бюджета. Затова не съм предложил този модел.
Някой спомена, че "парите не били проблем", но аз не съм убеден, че е писание на Аними.
Има и още нещо тя иска със самар, ще си ходи ще гледа тества тя ще си коси мястото

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: