Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
емовлаха - специалист
пет юли 29, 2022 4:36 pmТрифон П.Трифонов написа:
Е, щом мануално го определихте редуктора, значи са наред нещата.
Тая 555 или е леко по баира, ама няма по ниска от 1ва, или слухът ми вече е увреден от пустите резачки.
На заварка, хахаааа!
Така работи натоварена коса Трифоне :)
пет юли 29, 2022 4:45 pmемовлаха написа:
Така работи натоварена коса Трифоне :)
Направо спирам да дишам, като вземе да умалява.
Е как няма да е на "заварка"?! Тя, халата ѝ, сичката у редуктора и разпиляна по поляната.
емовлаха - специалист
пет юли 29, 2022 4:48 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юли 29, 2022 4:45 pmемовлаха написа:
Така работи натоварена коса Трифоне :)
Направо спирам да дишам, като вземе да умалява.
Е как няма да е на "заварка"?! Тя, халата ѝ, сичката у редуктора и разпиляна по поляната.
При мен като се поопъне нещо къса кордата 555RXT си е сериозна машина коси се с кеф като я хвана в ръцете лепи ми се все едно за мен е правена, един ме бъзикаше турбо ли има това та свисти така :-D Явно от засмукването на въздуха се чува някакво свистене аз не го чувам като кося сигорно съм углушал вече :)
пет юли 29, 2022 5:14 pmемовлаха написа:
... турбо ли има това та свисти така :-D Явно от засмукването на въздуха се чува някакво свистене аз не го чувам като кося сигорно съм углушал вече :)
Кордата свисти.
емовлаха - специалист
нед юли 31, 2022 3:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юли 29, 2022 5:14 pmемовлаха написа:
... турбо ли има това та свисти така :-D Явно от засмукването на въздуха се чува някакво свистене аз не го чувам като кося сигорно съм углушал вече :)
Кордата свисти.
Не е от кордата Трифоне подведох със свистенето. Днес косих и я заслушах явно съм свикнал със работата на двигателя, предполагам е от въздушния поток, в това клипче се чува, не е свистене не мога и аз да го определя звука, характерен си е за косата
Ясно.
Като кося, чувам само мотора. Като мина покрай общинските косачи, чувам свистене от кордата. Те там са профи машини и кордата е дебела.
Затова помислих да не би.....
borchoyor - специалист
нед юли 31, 2022 7:28 pmемовлаха написа:
нед юли 31, 2022 3:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет юли 29, 2022 5:14 pmемовлаха написа:
... турбо ли има това та свисти така :-D Явно от засмукването на въздуха се чува някакво свистене аз не го чувам като кося сигорно съм углушал вече :)
Кордата свисти.
Не е от кордата Трифоне подведох със свистенето. Днес косих и я заслушах явно съм свикнал със работата на двигателя, предполагам е от въздушния поток, в това клипче се чува, не е свистене не мога и аз да го определя звука, характерен си е за косата
А гърнето цвло ли е????? Егати, "спеца", да не е разхерметизирано, та да сФири.....
нед юли 31, 2022 8:42 pmborchoyor написа:
А гърнето цвло ли е????? Егати, "спеца", да не е разхерметизирано, та да сФири.....
Цело е, как ми го е подАрила бабата у Разлоч и още вАри боб....
....и сФири, и то редовно, като на кръщенье, от 91ва насам. Ненгаш сФири Атака.
емовлаха - специалист
нед юли 31, 2022 9:10 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед юли 31, 2022 8:42 pmborchoyor написа:
А гърнето цвло ли е????? Егати, "спеца", да не е разхерметизирано, та да сФири.....
Цело е, как ми го е подАрила бабата у Разлоч и още вАри боб....
....и сФири, и то редовно, като на кръщенье, от 91ва насам. Ненгаш сФири Атака.
Сфири като гуми на камион Шкода на Шуменски завой :-D
нед юли 31, 2022 9:49 pmемовлаха написа:
Сфири като гуми на камион Шкода на Шуменски завой :-D
И като Nike Air понякога. Няма са предаваме още.

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: