Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
емовлаха - специалист
пон мар 27, 2023 2:22 pmТрифон П.Трифонов написа:
Помисли върху предложението от Драгозов!
Като напълни Ехо-то със гориво и монтира диска ще дойде почти на теглото на празния Щил, написано е доста тежка! и кат почне да замахва след 10 мин ще я остави, дори и 55цата м/и ще и тежи
dragozow - майстор
пон мар 27, 2023 2:22 pmТрифон П.Трифонов написа:
Помисли върху предложението от Драгозов!
viewtopic.php?f=29&t=38351&start=2090#p1129769
https://argo-market.com/Products/Details/2197
Това е най-близо до изискванията, не е точно, но няма пълно щастие.
емовлаха - специалист
Пълното щастие е комбинацията на Ехо със това https://www.husqvarna.com/bg/samari/harness-balance-xt/ може да свали товара на таза и краката или да го разпредели равномерно на цялото тяло но цената с този самар е солена
kr1100 - майстор
съб мар 25, 2023 12:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
..... Пак ми идват еретични мисли за плуг, колела и тежести.
Пробвал ли си някога ?? В края обръщането на посоката е трудно и , ако нямаш заден ход си заникъде.
Не е оферта - има бутане.
А сега не е време за плуг - плуг наесен. А е кално много илепи почвата.
пон мар 27, 2023 6:12 pmkr1100 написа:
Не, не съм опитвал.
Пясък е при мене, градско. Има заден ход, Призмичката. Ако се реша на подобна стъпка, то плугчето ще е обръщателно.
animi2006 - специалист
А някой може ли да изкаже мнение за fs 70 c-e? Дали е с вал или с жило? Защото ако е с жило, то тогава каква ще е разликата от fs56?
емовлаха - специалист
пон мар 27, 2023 9:30 pmanimi2006 написа:
А някой може ли да изкаже мнение за fs 70 c-e? Дали е с вал или с жило?
Със жило е фс70, съвсем малко повече отделена мощност има от фс55 за други разлики не мога да дам мнение. Каква препоръка за модел даде търговеца на Щил ?
animi2006 - специалист
вт мар 28, 2023 9:23 amемовлаха написа:
пон мар 27, 2023 9:30 pmanimi2006 написа:
А някой може ли да изкаже мнение за fs 70 c-e? Дали е с вал или с жило?
Със жило е фс70, съвсем малко повече отделена мощност има от фс55 за други разлики не мога да дам мнение. Каква препоръка за модел даде търговеца на Щил ?
Не съм питала търговец за тези модели. Питах за фс120, а той каза, че е с клапани и ми препоръчва фс235, който бил без клапани, но... тежат. Аз основно ще ползвам корда, но все пак искам да има и нож, за нещо инцидентно - ще рацотя внимателно с ножа. Дворът е с денивелация и моята фс40 с тая дръжка, която не става за самар, доста ми е неудобна. Та и аз не знам към какво да се насоча фс55, 56, 70... Искам Щил или Хуск.
С твърд или мек (вала на мотокосата) е по добре?

С клапани, или т.н. 4mix e 131 и 89, а 120 мисля си е с 2mix, т.е. без клапани- "обикновен".
Soviet_Soldier - специалист
вт мар 28, 2023 11:30 amanimi2006 написа:
Не съм питала търговец за тези модели. Питах за фс120, а той каза, че е с клапани и ми препоръчва фс235, който бил без клапани, но... тежат. Аз основно ще ползвам корда, но все пак искам да има и нож, за нещо инцидентно - ще рацотя внимателно с ножа. Дворът е с денивелация и моята фс40 с тая дръжка, която не става за самар, доста ми е неудобна. Та и аз не знам към какво да се насоча фс55, 56, 70... Искам Щил или Хуск.
А какво мислите за италианските Oleo-Mac Sparta 25? Отзивите за тях са отлични откъм надеждност, и са с твърд вал.

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: