Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
емовлаха - специалист
пет авг 05, 2022 7:49 amТрифон П.Трифонов написа:
пет авг 05, 2022 7:42 amемовлаха написа:
Fs 560 официално не е предлагана в България Трифоне, fs 561 се предлага от тази година и другия модел дето добавиха е fs 411
Не, че много ме интересува- нямам работа за такова нещо, но

https://kosachki.com/%D0%BC%D0%BE%D1%82 ... 420-18.htm
Вярно, не са официален представител.
Интерес, към тези машинки имам от скоро и в леките класове.
Това изобщо не знаех, че го има.

Като изскокне зайчето, ще му мисля.
В момента има ФС 560 в Бургас за 1500лв външно изглежда мн добре, интересувал съм се и не присъстваше в каталога, липсва и фс 460 а това е масовия модел в профи клас...
пет авг 05, 2022 8:04 amемовлаха написа:
В момента има ФС 560 в Бургас за 1500лв ...
Това ново ли е?
емовлаха - специалист
пет авг 05, 2022 8:29 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет авг 05, 2022 8:04 amемовлаха написа:
В момента има ФС 560 в Бургас за 1500лв ...
Това ново ли е?
Не е ново за тея пари :) в базара е обявата, не знам реални ли са снимките за сегашното и състояние, добре е оборудвана. Има и 460-ка в олх
Alfa_D - специалист
В крайна сметка си купих DAEWOO 520N, обаче заслепен от цената, не обърнах внимние, че е неразглобяема и това ми създаде ядове докато я закарам с каруцата от София до село (~ 300 km) :lol:
Косата се представи добре, впечатлих момите, а селските ергени ми завиждаха - специално направих едно 60 сек. видеоклипче, ако някой иска да гледа как кося...

Боже, какво ревю, каква мощ!!!
Правя постъпки да продам представянето на китайците от Корея.
Ще делим по форумски.
Честито и повече тренировки!
Alfa_D - специалист
ср авг 10, 2022 12:11 pmТрифон П.Трифонов написа:
Боже, какво ревю, каква мощ!!!
Правя постъпки да продам представянето на китайците от Корея.
Ще делим по форумски.
Честито и повече тренировки!
Че какво му е на ревюто - продължава 60 секунди?
Като гледам някаквo 10 минутно видео за косачка, направо ми призлява. Това е по-зле и от 3-часово видео на кръщене или сватба, коeто дори и роднините не могат да изгледат до края :-D
Сигурно е китайска, но за един час и то като новобранец смачках 1 декар, косачката е трепач.
ср авг 10, 2022 3:52 pmAlfa_D написа:
...косачката е трепач.
Килер ѝ се вика, косачка - Килер, хахааааа!!!
Споко, игра на думи!
Ривюту също е килер. Хареса ми точно затуй!
емовлаха - специалист
Честито и безпроблемно ползване! Евала,че си отделил време да направиш клипче. Трябва да смениш тримерната глава със надежна при първа възможност. За декара и час време ще си трайкам от видяното в края на клипчето :) Имаш вече база за сравнение - ръчна коса и моторната коса, ползвай прилично двутактово масълце и слагай грес където и когато трябва. Трифоне, Тази коса е Корейски Кракен :shock:
kr1100 - майстор
ср авг 10, 2022 10:37 amAlfa_D написа:
....не обърнах внимние, че е неразглобяема и това ми създаде ядове докато я закарам с каруцата от София до село (~ 300 km) :lol:
Амчи смени си каруцата бре. :mrgreen: И косата е китаец ,че дрънка. Провери всеки крепеж и го позатегни, китайците стягат с пръсти. М
Първо не и давай много зор в сегашното горещо време. 1 резервоар и почивка.
vladko33 - специалист
Нямах си работа и реших да измия машинките обилно с препарат и вода. Малката Хуск 323-ка след миенето запали, но загасна.... и от там няма палене. Понякога припалва , но за секунда и угасва, при това само ако дръпна въжето леко. Разглобих и почистих карбуратора, махах свещта десетки пъти- гориво стига и мокри свещта, но не пали. Прави впечатление, че дава искра само като дръпна леко стартера. Дръпна ли силно, искра няма.... Бобината изглежда капсулована и не виждам с какво може водата да и е навредила.

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: