Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
емовлаха - специалист
вт дек 20, 2022 3:02 pmЦветомир Димитров написа:
6 лева едното
Така е, иначе може да си ги набаваш от чужди сайтове. Стотинки са. Губят се като се разлети главата и пружината изчезва при някой глави преди да са износени тея ушенца или както там се наричат. Ползваш един модел глава и все нещо ще остане като резерв
Цветомир Димитров - специалист
имам 2 с които работя-редувам ги,хубави са,плътни и леко изкарват кордата :)
емовлаха - специалист
вт дек 20, 2022 5:06 pmЦветомир Димитров написа:
имам 2 с които работя-редувам ги,хубави са,плътни и леко изкарват кордата :)
На коса случи, на тримерна глава също, щом доктора ти е сменил горивния филтър смятай какъв ти е и сервиза! Като отидеш за запушен горивен филтър той е 10 кинта да кажем, ще се разминеш само с него ако е качествен, другия път карбуратор правиш, Изливай от време на време остатъчен бензин да си чистиш резервоара иначе файда, че е сменен горивния филър. Само кордите ги донаучи :) Когато имаш време отвори си дукимента и там си пише - Цветомир на колко време какво трябва прави. :) Никой не те спира да си скъсиш посочените интервали те са на 8ч работен ден. Страх лозе пази :) Това което можеш го прави за да не висиш за такива елементарни неща в сервиз, и за да се правят бързо машините на протата :)
Цветомир Димитров - специалист
Според мен не трябва да се пести от неща-аз от масло да кажем не пестя ползвам ls+,грес взех нова тубичка на макълък 250 грама...прав ли съм или не?
И аз се водя про,влах ;)
Последна промяна от Цветомир Димитров на вт дек 20, 2022 8:40 pm, променено общо 1 път.
borchoyor - специалист
Бах тия коси, бах тия писани и и глупости, ако ви вервам, жената е сут, спрете се с глупостите БРЯ....
емовлаха - специалист
вт дек 20, 2022 8:13 pmborchoyor написа:
Бах тия коси, бах тия писани и и глупости, ако ви вервам, жената е сут, спрете се с глупостите БРЯ....
Бря рева ли за проблемната ти щилка :) за купените карбуратори :) на своя глава ли си я прави :) Смятай колко цилиндъра карбуратора и бобини има за твоя таралясник и дали работят със един и същ фърмуер :) Избира се номер на бобина номер на цилиндър и номер на карбуратор, сори бако ам там електроника не е за отвертка и Бря... Другото ако не ти отваря корекно дросела за въздуха. Не ми вярвай карай си както знаеш
емовлаха - специалист
вт дек 20, 2022 8:12 pmЦветомир Димитров написа:
Според мен не трябва да се пести от неща-аз от масло да кажем не пестя ползвам ls+,грес взех нова тубичка на макълък 250 грама...прав ли съм или не?
И аз се водя про,влах ;)
Я съм слаба вод'а за лично я ползвам ти да му мислиш :) Да си знаеш Враца е височко, ако си в ниското затова ти се въртя тримерната глава :) Техниците си знаят работата и нема да се плашиш :)
Цветомир Димитров - специалист
вт дек 20, 2022 9:28 pmемовлаха написа:
вт дек 20, 2022 8:12 pmЦветомир Димитров написа:
Според мен не трябва да се пести от неща-аз от масло да кажем не пестя ползвам ls+,грес взех нова тубичка на макълък 250 грама...прав ли съм или не?
И аз се водя про,влах ;)
Я съм слаба вод'а за лично я ползвам ти да му мислиш :) Да си знаеш Враца е височко, ако си в ниското затова ти се въртя тримерната глава :) Техниците си знаят работата и нема да се плашиш :)
В ниското съм ти да видиш :D


Като няма лопата...
Следващият е актуален, според мен.

емовлаха - специалист
Малки роторни снегоринчета ползват хората на вън или лопата никой не се нанимава с тея метли. За
10тина см сняг могат да се ползват

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: