• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Олео мак спарта 250 т . В любителския клас тази машина няма аналог .
harvest - специалист
а за този модел някакво мнение O-Mac B 42 D - Premium?
iivanov - майстор
Драгозов явно поръчва от същия китайски завод . Само че неговите са с пълна антивибрационна система . Загледай снимката и намери приликитр в двигателя .https://www.argo-market.com/Products/Details/1917
dragozow - майстор
Този двигател го предлага като модел почти всяка фирма за производство на такава техника, разработката на мотор е скъпо нещо и повечето китайци ползват вече разработени мотори, защото е по-евтино и вече е измислено. Както във всичко е важна изработката, материалите и контрола. За това и качеството варира в големи граници.
Kokar - специалист
Днес окосих 4 дка с Олео Мак 441Т. За около 8 часа с не повече от 15 мин престой за зареждане гориво и други "нужди". :) Също като преди 2 седмици...
Това в пресечена местност с доста неравномерна работа на машината.
Купих косата миналата година и съм доволен. Имам и Щил, същия клас, от повече време и не виждам разлика в работата.
Струва ми се, че Олео Мака е по-икономичен.
Kokar написа:
Днес окосих 4 дка с Олео Мак 441Т. За около 8 часа с не повече от 15 мин престой за зареждане гориво и други "нужди". :) Също като преди 2 седмици...
Това в пресечена местност с доста неравномерна работа на машината.
Купих косата миналата година и съм доволен. Имам и Щил, същия клас, от повече време и не виждам разлика в работата.
Струва ми се, че Олео Мака е по-икономичен.
Професионално ли бачкаш?
iivanov - майстор
Това не е профи машина . Не че няма да издържи на всякакъв напън , но на оператора ще му се разкаже играта .
Djack - специалист
4 декара за ден с тример си е сериозно постижение особено в пресечена местност! Чак не ми се вярва! Поздравления!
Kokar - специалист
Djack написа:
4 декара за ден с тример си е сериозно постижение особено в пресечена местност! Чак не ми се вярва! Поздравления!
Упорит съм, скромно казано... :yawinkle:
Нищо професионално - работата е на собствен терен и само 2 почивни дни и много неща за свършване.
Това е в Искърското дефиле.
Не съм специалист по ДВГ, но според мен, ако двигателят не се предаде след час-два работа, то има ресурс за повече натоварване.

Ето, пак там от миналата година:
viewtopic.php?f=29&t=57053&start=110#p868723
Разликата е, че сега се коси редовно и е по-лесно.
И със сигурност, няма и 15 мин почивки за деня...
yanko78 - специалист
Аз пък да се похваля, че с любезното съдействие на колегата Драгозов, вече съм с хускварна 525RX. Нямам търпение да дойде уикенда, да си е разопаковам, сглобя, да пия една ракия на обяд и да е тествам. Подготвил съм и масълце пълна синтетика, гресчица и корда. Взех корда 3 мм и дано не е измъча с нея, още от първия старт.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: