• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
dragozow - майстор
По-добре някаква, отколкото никаква. Иначе си купи, не е скъпа. Дал си 900 лв за коса, а греста е под 10 лв. Греста си е едно от нещата, което трябва да си имаш наред с масло, ключ за свещи, нещо за предпазване на очите и т.н.
bigdragon - майстор
Boni1839 написа:
iivanov написа:
"Има ножове , които събират . С повечко и по-къси зъби са ."

Благодаря за отговорите, но може ли да ми поясниш с картинка на ножа колега, за да знам точно какъв да си взема. Да не би да става въпрос за нещо от сорта на циркулярен нож. :) .......
По-малко режещи елемента, по-дребно сено...
Най-добре за сено използвай дискове.
Изображение
bigdragon написа:
Boni1839 написа:
iivanov написа:
"Има ножове , които събират . С повечко и по-къси зъби са ."

Благодаря за отговорите, но може ли да ми поясниш с картинка на ножа колега, за да знам точно какъв да си взема. Да не би да става въпрос за нещо от сорта на циркулярен нож. :) .......
По-малко режещи елемента, по-дребно сено...
Най-добре за сено използвай дискове.
Изображение

Много благодаря !
ilia_tsanev - помощник
dragozow написа:
По-добре някаква, отколкото никаква. Иначе си купи, не е скъпа. Дал си 900 лв за коса, а греста е под 10 лв. Греста си е едно от нещата, което трябва да си имаш наред с масло, ключ за свещи, нещо за предпазване на очите и т.н.
Благодаря за отговора, но става въпрос за моторна коса, която е ползвана с обикновена грес 4-5 години и сега ще я ползвам аз.
Дали ще има последствия с ъгловата предавка, нещо да се износи или счупи сега, защото цялата май струва 300лв.
Добър вечер колеги, може ли мнение за храсторез - Solo by AL-KO 142 SB, 40.7 cm³; гледам също, че в един сайт цената е около 1100 лв, в друг 750 лв, възможно ли е да има грешка в моделите, на параметри и картинки са еднакви.
iivanov - майстор
Изглежда ми много прилична машина . Обаче не знам как са с подръжката . :? Имат ли вносител , резервни части , такива работи . Иначе и друг път съм го казвал - нашият пазар е странна работа .
dragozow - майстор
Solo by AL-KO е от бившите вносители на Husqvarna и би трябвало да има части. Пръскачките на които пише само Solo са от друг вносител. Al-KO купиха бизнеса на Solo без моторните пръскачки преди няколко години, сега Solo by AL-KO се прави от вторите, а Solo си е само Solo.

http://www.al-ko.com/de/solo-by-alko
https://us.solo.global
yanko78 написа:
... Подкарах е със синтетично масло на Олео мак, че за щилското ми се досвидяха двойно пари. С това масло грам не пуши и миризмата е малко по различна, като от картинг все едно а не от двутактова смес.....
Въх Янко, препрочитам назад- то ново няма и......не че ей сега ще се износи, ама тва масло го спирай. Колко ще косиш, колко ще изгориш, та ти досвидяха 30 и колко беше. Мойто литърче почна 4та година и ще го сипя на дизела. Има защо едно нещо да е по скъпо от друго.
iivanov - майстор
Трифоне , като не си пробвал , не се обаждай . Въпросното масло покрива почти най-високите показатели , каквито покриват xp на хускварна и hp ultra на щил . Следващият , по-горен клас масла са за морски двутактови двигатели . И да знаеш , че нито щил нито хуск произвеждат масла - поръчват от Китай . :-D
ПП Това е Соло 142 sb . Този цилиндър с предварително продухване на изгорелите газове ли е ?

Прикачен файл

Screenshot_20180521-180538.png
iivanov написа:
Трифоне , като не си пробвал , не се обаждай . Въпросното масло покрива почти най-високите показатели , каквито покриват xp на хускварна и hp ultra на щил . Следващият , по-горен клас масла са за морски двутактови двигатели . И да знаеш , че нито щил нито хуск произвеждат масла - поръчват от Китай . :-D
ПП Това е Соло 142 sb . Този цилиндър с предварително продухване на изгорелите газове ли е ?
Еееее, Иваноооов.....и с гъзът на горе да си станал неска, нали ти казах, че няма как да ти са разсърдя. Прави любов, не война!
От 40 години са занимавам с пърпоретки- картинги, кросови моторетки, ма най първата любов беши с на тати Ижето.
Пък за маслата ши са обаждам и даже ши прая кот си искам.
Сигурно не е много лошо маслото на Олео Мак, но маслата от 30+ пари са друга бира.
Морските моторетки имат други изисквания към масло, та не са по горен, а различен клас маслата за тях.
Освен това, в друг раздел на този форум, има толкова изписано за Олео, Щил, Хуск...... и за маслата им......
И ни ма испитвай за моторетки, яростни Рицярю на ордена Oleo Mac!
https://youtu.be/V54bTpU5W-Y
И виж къв Олеле Мак изпраска колежката от Русе в другата тема.
Имам са за викинг, ма без коса останах по нея...... ъъъъъъ...него де.
Айде със здраве и.......въййййй, чашата спукана!!!

Иванов, пак съм аз. Като прасна тоя баркод в гуглата и ми излиза мойта бутилка и къде е праена.
https://photos.app.goo.gl/4pmGps0vjHweSKbh1
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: