• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 305
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
grizan1980 - специалист
Колеги здравейте и аз да попитам по темата моторни коси. Харесал съм си един бош (електрически) модел AMW 20 има и разни приставки към него там храсторез , верижен трион , тример, диск, че дори и някаква духалка...... Та някой ползвал ли е таквоз чудо и въобще заслужава ли си парите ? Имам 1 дк двор и сравнително високи треви. На ток е машинката и се чудя . До сега един приятел с ръчна коса минаваше , но няма време вече. Благодаря :)
lov - майстор
За повече от 10-20 квадрата и то поддържан терен забрави за електрика. Трябва да си мазохист за да се опитваш да го косиш с такава. Електриката е за гъдел около бордюрчета и разни китки.
EDI - майстор
Що пък да не стават.Аз си кося отскоро с подобна електричка 1400 вата с корда и нож без никакъв зор.Обаче е с велосипедна дръжка, този тип дръжки като на този БОШ са си мъка.Електричката реже всичко, което го има из двора.Не си вадя хляба с нея, ползвам я за вилата.Обаче струва 159 лева, не колкото това.Отделно има лидълската електричка с верижния трион и храстореза и тези машинки ми покриват всички нужди за вилата.
lov - майстор
Еди твоето е поддържана морава. Чета и между редовете какво е обяснил. :-D
EDI - майстор
Прав си, сега загледах 1 декар и висока трева. :lol:
lov - майстор
Знам по мене си какво става като се замотая на някъде уж за седмица пък то мине месец че и повече.А и някой такъв уж добър съсед ме изпорти. :lol: Преди доста години реших да се правя на земеделец и ще си насадя повечко домат на вилата. Тъкмо го набодох и добре че не сглобих и оранжерийката. :-D Уж само за седмица, даже и самолетния билет за обратния полет беше купен, а кат се прибрах тревата беше до шия. :x
Тъй си купих моторната коса от зор. :-D
grizan1980 - специалист
пон юни 04, 2018 2:49 pmEDI написа:
Що пък да не стават.Аз си кося отскоро с подобна електричка 1400 вата с корда и нож без никакъв зор.Обаче е с велосипедна дръжка, този тип дръжки като на този БОШ са си мъка.Електричката реже всичко, което го има из двора.Не си вадя хляба с нея, ползвам я за вилата.Обаче струва 159 лева, не колкото това.Отделно има лидълската електричка с верижния трион и храстореза и тези машинки ми покриват всички нужди за вилата.
Колега, я кажи какъв е модела ,да хвърля едно око. Пък и да кажа нямам опит такива инструменти , но за всичко има първи път... :)
kr1100 - майстор
[quote=grizan1980
Колега, я кажи какъв е модела ,да хвърля едно око. Пък и да кажа нямам опит такива инструменти , но за всичко има първи път... :)
[/quote]

Според мен питай Драгозов каква е новата му китайка, която похвали наскоро.
1 дка с електрическа + хамалогията с разпъване на кабел и срязването му .. :? .
valentino_g - специалист
нед май 20, 2018 9:37 pmBoni1839 написа:
Добър вечер колеги, може ли мнение за храсторез - Solo by AL-KO 142 SB, 40.7 cm³; гледам също, че в един сайт цената е около 1100 лв, в друг 750 лв, възможно ли е да има грешка в моделите, на параметри и картинки са еднакви.
Имам същия въпрос,сега разликата е по-голяма 1300лв. към 750лв.По-евтината машина дали е същата в сравнение с по-скъпата?Някой ползва ли въпросната машина?Нашите търговци ли ни лъжат или машините са различни?Благодаря Ви.
iivanov - майстор
Вероятно става въпрос за някаква грешка . Машините са 142 sb и 142 . Втората е с пълна антивибрационна система , с 0,2 kw отгоре и логично да е с по-висока цена .
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 305

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: