Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
нед юни 27, 2021 2:48 pmИндианец написа:
... за това масло Дивинол така и никой нищо не каза...
Имам смътен спомен от последните няколко дни, че мярнах нещо някъде, по форумите, за това масло, но не се сещам къде. Отзивът беше негативен.
Не отдавам сериозно внимание на това.
Аз не разглеждам маслата като лоши и хубави, а по скоро като ползване на подходящо или неподходящо. За ментета не иде реч, че толкова има изписано по форумите, за маслата, че ум да ти зайде. До преди 7-8 години бях изчел и литературата за предпечат. Вече ми е през последната втулка на кавала.

Бойче, нещо неглижираш загатването на химията, но какво ще кажеш за най простата химия, ползване от бащите и дядовците ни, относно горивото и горивната смес, а именно отделяне на основният реагент, по време на съхранение.
Да взема да си пресипвам горивото в буркани, че да ги клокна с по едно аспиринче ли?
Знаааам, вече всички знаем, какво е разписано в най новите Библии.

Драги, колата ми седя цяло лято (три месеца командировка) на слънцето.
За бензин не се притесних, а за гумите, че ще ги изгори слънцето, както и да не се изкривят.
Ни с палене ми се появи проблем, ни с криви гуми.
Видял съм това, както и онова.

Цвето, аз писах ли ти, че не работи пущината, без да съм пипал такова нещо?
Цветомир Димитров - специалист
Уточни за коя точно пущина говориш,много неща си ми казвал :)
нед юни 27, 2021 8:26 pmЦветомир Димитров написа:
Уточни за коя точно пущина говориш,много неща си ми казвал :)
вт юни 22, 2021 12:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 22, 2021 12:22 pmЦветомир Димитров написа:
Момчета защо ми се къса кордата само от едната страна на шпулата?
И държа да се похваля-1 шише масло отиде :)
...
Само тая страна работи, затова.
...
Какво друго да имам предвид, освен, че нещо е заяло някъде, та затова работи само едната страна.
Разглобяваш, гледаш и ако ти щрака пипето, става ясно от какво е, поправимо или не.
Ти пък взе, че ги оправи и двете!!!
Цветомир Димитров - специалист
нед юни 27, 2021 8:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед юни 27, 2021 8:26 pmЦветомир Димитров написа:
Уточни за коя точно пущина говориш,много неща си ми казвал :)
вт юни 22, 2021 12:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт юни 22, 2021 12:22 pmЦветомир Димитров написа:
Момчета защо ми се къса кордата само от едната страна на шпулата?
И държа да се похваля-1 шише масло отиде :)
...
Само тая страна работи, затова.
...
Какво друго да имам предвид, освен, че нещо е заяло някъде, та затова работи само едната страна.
Разглобяваш, гледаш и ако ти щрака пипето, става ясно от какво е, поправимо или не.
Ти пък взе, че ги оправи и двете!!!
Стана случайно
М/у другото главите са идентични с хускварновите отвътре само дето са черно и жълто а не черно и синьо.Остарях момчета 31 ме чукват днеска-имате по една онлайн бира от мене :)
Цветомир Димитров - специалист
Dragozow имам въпрос-планката на b40b на която се слага предпазителя има отляво част,която влиза ли в жлеба на предпазителя или седи отгоре. днес го забелязах и я вкарах там но не съм сигурен дали е затова или трябва да е отгоре или вътре.Малко акъл?
ZEDYCUS - майстор
summarit
Здравейте! Благодаря за отговорите!
По-клипове из Youtube наистина видях разликата в мощността на бензиновата и електрическа, но просто на този етап не ми се вписва бензиновата/quote]
Да пуснем малко неплатена реклама. Няма само щилки и райдъри да се рекламират и хвалят. Нарочно понатисках машинката по бързо да се види как работи под напрежение, удължителя е 40 метра. :-D

Soviet_Soldier - специалист
пон юли 05, 2021 6:05 pmZEDYCUS написа:

Да пуснем малко неплатена реклама. Няма само щилки и райдъри да се рекламират и хвалят. Нарочно понатисках машинката по бързо да се види как работи под напрежение, удължителя е 40 метра. :-D
Такъв тест би бил интересен с ел. макитата, дали ще види зор:

ZEDYCUS - майстор
пон юли 05, 2021 6:12 pmSoviet_Soldier написа:
пон юли 05, 2021 6:05 pmZEDYCUS написа:

Да пуснем малко неплатена реклама. Няма само щилки и райдъри да се рекламират и хвалят. Нарочно понатисках машинката по бързо да се види как работи под напрежение, удължителя е 40 метра. :-D
Такъв тест би бил интересен с ел. макитата, дали ще види зор:
Имам си ел. резачка. [-X
vlax - майстор
Браво Ванка,машината е супер.
Да питам две неща,първо тези очилца дали те пазят и второ Баба Меца ли те снима,ако видеото е от вилата? :)
:partyman:
ZEDYCUS - майстор
Това са цайси с диоптри, в тая жега не мога да сложа други предпазни дори и визьор, че ми се изпотяват веднага другите, пазят донякъде.
Мечката ме снима, че беше наобиколила да бере череши, та докато почива от яденето.... :)

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: