Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Soviet_Soldier - специалист
чет юни 10, 2021 3:54 pmborchoyor написа:

Тупай, докато се развие пружината, кое не разбра от продадох райдера и си купих деу???? И разликата е 700W, сега е момента за... буталото и цилиндъра.... Не за апартамента😁😁😁😁
На теб може да ти се развие пружината, аз такива компоненти нямам. 700 вата ли? Блажени са вярващите. . . :lol: По-назад съм поставил линкове от китайските заводи и се вижда от официалната информация, колко вата е разликата. Самовнушението е голяма нещо, по тая причина си въобразяваш, че има кой знае каква разлика.

И мой приятел продаде BMW E46 2-ка дизел за Seat Leon 1,9тди от същата година, за него това бе правилно, за мен бе пълна глупост. Всеки с мнението си.

Те заради потребители, като теб пишат такива нереални цифри . . . по-добре не отваряй линка, който Трифон прати по-назад, че като видиш 4,3kw ще ти се прииска да продадеш деуто и да купиш Про-Крафт. :lol:
Бойко, много думи и накрая нищо съществено.
Всеки вижда кво е написано- богата комплектация.
За "расточения" мотор ми беше въпроса,ма кат не си го чувал, да беше замълчал!
То нямаше и въпрос де. Шаранче.
Soviet_Soldier - специалист
чет юни 10, 2021 4:36 pmТрифон П.Трифонов написа:
Бойко, много думи и накрая нищо съществено.
Всеки вижда кво е написано- богата комплектация.
За "расточения" мотор ми беше въпроса,ма кат не си го чувал, да беше замълчал!
То нямаше и въпрос де. Шаранче.
Това си е моя работа, дали и кога да мълча. Аз не съм от шаранчетата, дето умеят само да дрънкат празни приказки, да отправят разни личностни квалификации с нулева аргументация. Акула пред шаранчета ли ще мълчи бе момче? :lol:

От къде да знам тоя про крафт разточен ли е, не разточен ли е, не е ли. За 43 и 52 съм убеден и за тях съм писал по-горе. А тая уж 58-ца може да ги има тия кубици толкова, колкото има 4,3kw.

И сега последно с кой Трифон разговарям? С Трифон 1, който ме пита дали бил разточен, или с Трифон 2, който смята, че въпрос не ми е задавал? :lol: Хайде разберете се първо помежду си и после ме занимавайте, шаранчета или там за квато риба се имате.
Andri01 - майстор
1078/371=3,439 % така,че "войниче" по внимателно с обидите към по-големите. Много си далеч от Трифон,във всяко едно отношение!!!!! :lol: :lol:
Soviet_Soldier - специалист
чет юни 10, 2021 5:17 pmAndri01 написа:
1078/371=3,439 % така,че "войниче" по внимателно с обидите към по-големите. Много си далеч от Трифон,във всяко едно отношение!!!!! :lol: :lol:
Ха ха е щом ти си казал, няма как да не се съглася, то с такъв батко-авторитет може ли да се спори? :lol: Големи образи има в тоя форум, даже в "teen problem" по-детински изказвания, едва ли могат да се намерят.
Пълна анархия 90% от мненията личностни квалификации по адрес на останалите. Ама то в такива теми без простотия и селяндурско поведение, няма как да се мине. Моето ниво е доста над това да издребнявам, да се заяждам или обиждам някого пръв.
Andri01 - майстор
Вярвам, че нивото ти е много над това във форума. То си личи още от ника ти. :? :lol: :lol:
Soviet_Soldier - специалист
чет юни 10, 2021 5:32 pmAndri01 написа:
Вярвам, че нивото ти е много над това във форума. То си личи още от ника ти. :? :lol: :lol:
Така е, само човек с много висока обща култура, прочел много книги от правилни източници, може да е останал незасегнат от лъжите и пропагандата, спрямо идеята за едно по-справедливо и хуманно бъдеще.
kr1100 - майстор
ср юни 09, 2021 1:41 pmSoviet_Soldier написа:
Иначе ако вземем модерен немски 4 цилиндров 1,4 турбо 200 коня и ретро американски V8 атмо 4 литра 200 коня, със сигурност големия двигател ще е по-ресурсен, но там мощността се разпределя между повече цилиндри,
Боец правиш сравнение между несравними неща. Едното е модерен еднодневен миксер с кратичък живот
Макс 150 к км и започва да търси масло повече от 2 тактов двигател. Модата алуминиеви цилиндри тънък слой никасил неподлежащ на шлайф. Купи- хвърли. Старите двигатели са почти вечни , но изчезват- двигателите Ок , но купетата не.
чет юни 10, 2021 5:28 pmSoviet_Soldier написа:
Явно си подразнил и него, та затуй така. Не смятам, че броя на мненията е мерило.
Смятам, че опитваш да изградиш образ, на който не съответстваш.
Смятам, че нямаш и опит, абсолютно никакъв.
Смятам, че по този начин, заблуждаваш хора, които влизат тук и откровено питат.
Бойко, това е софт версията, на мнението ми за теб.

Хора, задавайте въпросите си в Гугъл, в Тубата и ще получите инфо от извора, от който той е почерпил знания. Особено ако можете да питате на руски или през преводача на Гугъл.
kr1100 - майстор
чет юни 10, 2021 3:28 pmТрифон П.Трифонов написа:
.....Сега съм си харесал една, още по "источена".
https://www.emag.bg/kosachka-za-treva-p ... mpid=92890
Това какво означава в описанието : "хром цилиндър"" :?

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: