• 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 305
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
пет май 07, 2021 9:23 pmvlax написа:
Трифуне,ай стига с тия ръце,да ти снимам моите когато беля орехи или бъркам в джибрата. :-D
:partyman:
Айде, няма нужда! Който върти мотиката или лопатата, ко да....

......ейййй, това е идея!!!
Едно по яко тримерче, да си разбърквам джибрите и да не са цапам.
На асмата ми е Отело. Дездемона я няма.
Преди години правих от варненски мискет- е пак ми стават вапцани ръцете!
Ама кеф цена няма.
Каква да е косата, достойна за домашният джибровец? Разработка нещо или направо.......в джибрата?!!
vlax - майстор
Старата коса китайка я подарих и ще е трансформират,преправят в двигател за лодка.
:partyman:
пет май 07, 2021 9:50 pmvlax написа:
Старата коса китайка я подарих и ще е трансформират,преправят в двигател за лодка.
:partyman:
Забравих, че ти заложи на правилния кон.
Честито! Да ти служи вярно!
kr1100 - майстор
пет май 07, 2021 2:10 pmЦветомир Димитров написа:
Остана ми малко корда на Олео мак-двукомпонентна 2.4 мм,мисля да взема звездичка whisper на хуск 2.7 мм-цяла макара 56 метра
Недей . такъв ще си го нанижеш - пробвал ли си да навиваш корда звезда ? Реже хубаво пръстите като навиваш обтегнато кордата.
Виж писанието на Войника. Има я и във Валерий.. на добра цена / забр. метража на ролката - утре мога да я видя ./
И кат чета писанията ви спринцовки - глупости на търкалета . Нямате ли чашки от антибиотици за хлапета ? Там си има оразмеряване по мл.

П.П. 3 ти ден Хуск а бръмчи и кастри висока трева на 2-3 степени / първия откос от върха на 15-20 см надолу, втория на 10 тина см от земята, 3 я да рови с кордата по пръстта. На места тревата стана над колене и се оплита около главата.
Последна промяна от kr1100 на пет май 07, 2021 10:16 pm, променено общо 1 път.
пет май 07, 2021 10:04 pmkr1100 написа:
...
И кат чета писанията ви спринцовки - глупости на търкалета . Нямате ли чашки от антибиотици за хлапета ? Там си има оразмеряване по мл.
Чакай малко де! Скоро бойчето ще открие мерителната на Щил.
И още доста опции предлагат Щил, но ще оставя сам да ги открие по интернета.
Толкос бъркат бе, че до спринцовки опряхме.
Толкова му е и работата.
Мога да споделя и шпионския метод- с капкомера, но не съм сигурен дали няма да ме подведат под отговорност.
Soviet_Soldier - специалист
пет май 07, 2021 10:07 pmТрифон П.Трифонов написа:

Чакай малко де! Скоро бойчето ще открие мерителната на Щил.
Аз отдавна съм я открил, но не ми трябва. Имам 2 мерителни в комплект с резачката и косата, обаче не ги ползвам и тях. Шланга от тубата Stihl перфектно пасва към една бутилка от масло за вериги Villager, която си има и добра скала, та в нея си правя смес, когато ми трябва малко, иначе директно в тубата. Спринцовката пасва идеално към гърлото на щилските шишета от 100мл и е супер удобна. 12лв май бяха въпросните шишета в магазина до нас с мерителна капачка, а една спринцовка е стотинки и върши същата работа.
пет май 07, 2021 11:49 pmSoviet_Soldier написа:
... пасва идеално към гърлото на щилските шишета от 100мл и е супер удобна. ...
Явно помпичката за маслото се е развинтила- последно време сякаш по често се налага да купувам масло за вериги. Пазаря от 5л туби, а не работя много.
100млл. казваш?!! Тук има няколко фена, дето ползват тази разфасовка за добавка в нафтата. Много е удобна- не си играят да отмерват, а направо изливат.
Цветомир Димитров - специалист
пет май 07, 2021 10:04 pmkr1100 написа:
пет май 07, 2021 2:10 pmЦветомир Димитров написа:
Остана ми малко корда на Олео мак-двукомпонентна 2.4 мм,мисля да взема звездичка whisper на хуск 2.7 мм-цяла макара 56 метра
Недей . такъв ще си го нанижеш - пробвал ли си да навиваш корда звезда ? Реже хубаво пръстите като навиваш обтегнато кордата.
Виж писанието на Войника. Има я и във Валерий.. на добра цена / забр. метража на ролката - утре мога да я видя ./
И кат чета писанията ви спринцовки - глупости на търкалета . Нямате ли чашки от антибиотици за хлапета ? Там си има оразмеряване по мл.

П.П. 3 ти ден Хуск а бръмчи и кастри висока трева на 2-3 степени / първия откос от върха на 15-20 см надолу, втория на 10 тина см от земята, 3 я да рови с кордата по пръстта. На места тревата стана над колене и се оплита около главата.
За кой Хуск говорим
Soviet_Soldier - специалист
съб май 08, 2021 12:43 pmТрифон П.Трифонов написа:
пет май 07, 2021 11:49 pmSoviet_Soldier написа:
... пасва идеално към гърлото на щилските шишета от 100мл и е супер удобна. ...
Явно помпичката за маслото се е развинтила- последно време сякаш по често се налага да купувам масло за вериги. Пазаря от 5л туби, а не работя много.
100млл. казваш?!! Тук има няколко фена, дето ползват тази разфасовка за добавка в нафтата. Много е удобна- не си играят да отмерват, а направо изливат.
И при мен маслото за верига заминаваше много, защото заводски помпата бе настроена на максимум. Този тип машини са изчислени за по-сериозни шини и на 16-ката ми ѝ идваше прекалено. Регулирах я на половина, ако не и по-малко и сега разходът е по-нормален.
Ами толкова, 100 са ми най-удобни за пренасяне в кутията с другите чаркове за косата и резачката, иначе и в момента имам няколко шишенца. За у дома повече не ми е и нужно. За днес имам още малко работа и наличните ще ми стигнат:
Изображение
съб май 08, 2021 12:49 pmЦветомир Димитров написа:
За кой Хуск говорим
Husqvarna 125R сякаш е неговата.
съб май 08, 2021 12:55 pmSoviet_Soldier написа:

Изображение
Хм, я провери датата на производство, че ми се струва старият етикет.
Ако са и отдавна отворени, да не си прецакаш машината.
Освен това и единият етикет е с различен нюанс на оранжевото. Да не би да е менте или стояло на слънце.
Щилското масло имам предвид.
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 305

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: