Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vlax - майстор
Още не си казал,кое е по-добре шлем с плътна пластмаса или на дупки?
Цветомир Димитров - специалист
Стъкления :supz: поне аз се чувствам по защитен с него.минуса му е че трябва да го чистиш след работа...
dragozow - майстор
Шлем слагам подобен на този на снимката и антифони, но вторите не всеки път. Очилата се потят и не са ми окей. Шлема е добре, че хем има въздух, хем пази от камънаци и да не глътна някой охлюв.
kr1100 - майстор
ср май 17, 2023 9:09 pmvlax написа:
....Я кажи кой е по-добър с дупки или цяло "стъкло"/пластмаса?
Със цяло стъкло / поликарбон/. През ситото влиза прахоляк , особено при сухо време и вятър, кордата като удари земята и вдига прахоляк.
емовлаха - специалист
Със подобен мрежест шлем и очила работя трябва да си направя една дълга козирка, че заслепява когато слънцето е ниско на хоризонта. Тествал съм визьор/слюда от поликарбонат на мен не ми върши работа. Китайските Дръгели са със затворен предпазител в горната част и при някой маркови, няма такава драма със бомбардировка към лицето на оператора. При мен в горната периферия е отворен и мята качествено. Затова всеки да си тества какво му върши работа. Ползвам предимно кръгла корда, и от нея е тотал зелената убавиня :) Цвето, ще сподели като започне да бачка със Хускварна-та дали по-чист ще бъде в сравнение със McCulloch :-D Иначе по-малко оплитане ще има със този отворен тип предпазител на Хуската. Иначе има едни други неща дето не е желателно да се срещат. Оси и стършели, обитават запуснати терени/ливади това за косачите, за резачите хралупи със пчели и предните 2 вида насекоми.
нед май 14, 2023 9:02 pmDjack написа:
Абе да попитам...
Понеже твоят случай не се "разви" в темата, освен плахото и банално включване на бойчагата, ако нямаш решение на проблема, към момента, звънни да нахвърлям мислите си!
0888585289. Не съм сигурен дали имам твой.
Пък може да ме образоваш с решение?!
Djack - специалист
пет май 19, 2023 7:56 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед май 14, 2023 9:02 pmDjack написа:
Абе да попитам...
Понеже твоят случай не се "разви" в темата, освен плахото и банално включване на бойчагата, ако нямаш решение на проблема, към момента, звънни да нахвърлям мислите си!
0888585289. Не съм сигурен дали имам твой.
Пък може да ме образоваш с решение?!
Таман съм на ранчото! Утре ще я тествам. Ще ти дрънна като се прибера, че тука е джандем, няма обхват! :partyman:
емовлаха - специалист
нед май 14, 2023 9:02 pmDjack написа:
като загря взе да глъхне - не можеше да се форсира! Трябва да го припомпиш внимателно, при което имам чувството че е на ръба да угасне и чак тогава се форсира, след минута пак така - големи мъки! Бензин има, филтъра е чист, на студено бачкаше нормално...! Онова болтче за реглажа го въртях есента, може ли да е от него?

Като тръгне да глъхне отвори капачката на резервоара
Djack - специалист
Да прави вакуум ли? Има си хас, ебаси боклука! :? :-D
Ще пробвам! :supz:
емовлаха - специалист
съб май 20, 2023 12:18 pmDjack написа:
Да прави вакуум ли? Има си хас, ебаси боклука! :? :-D
Ще пробвам! :supz:
Дано да е това иначе другото струва пари. Ще се открие болежката, имаш връзка със Свети Трифон, може да и бае малко онлайн другия Руски Светец, може да допише някой неща и така :)

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: