• 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 309
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Де бе, Цвето!!! 'бах тъс твойта коса, тя стана баси известната!!! Само проблеми!
Нали уж беше работил професионално?

Е на тас бих ѝ пристанал. Ни Щил, ни Хускварна ми трябва.

Бръмни я на "сухо" и веднага си разбрал къде ти е проблема!
Опа, професионалиста писал. С оригиналната глава е, но за кордата не се сещам.
Цветомир Димитров - специалист
вт май 11, 2021 7:28 pmТрифон П.Трифонов написа:
Де бе, Цвето!!! 'бах тъс твойта коса, тя стана баси известната!!! Само проблеми!
Нали уж беше работил професионално?

Е на тас бих ѝ пристанал. Ни Щил, ни Хускварна ми трябва.

Бръмни я на "сухо" и веднага си разбрал къде ти е проблема!
Опа, професионалиста писал. С оригиналната глава е, но за кордата не се сещам.
кордата олео мак кръгла 2.4 мм.Чудя се ако взема по-малката,те са 2 вида р35 и р25 дали ще й е по-леко,минуса е че малката до 2мм дебелина корда побира.И Трифоне това че съм косил със служебна не означава че съм специалист,работата ми беше да кося,да сипвам гориво и слагам корда,не е имало проблеми които да ме накарат да ги разглобявам и т.н.Извинявайте че постоянно спамя с моята но просто вие сте хора които разбират.
Последна промяна от Цветомир Димитров на ср май 12, 2021 1:10 pm, променено общо 1 път.
вт май 11, 2021 5:31 pmplamen-varna написа:
Здравейте,

Има ли нещо средно между двата полюса Shtil и китаец?
Здрасти,
Не.
Чак към края, нещата преливат към Щтил, или Хускварна. До там са се в другия край.
kr1100 - майстор
вт май 11, 2021 7:46 pmЦветомир Димитров написа:
...кордата олео мак кръгла 2.4 мм.Чудя се ако взема по-малката,те са 2 вида р35 и р25 дали ще й е по-леко,минуса е че малката до 2мм дебелина корда побира.
За 25 не съм виждал китайки заместители.Днес гледах 2018 г. съм купувал китайка глава 35 за 20, 80 лв. А пък като не можеш да навиваш добре кордата не навивай 8,5 м , а по-малко.
Здравейте!

Интересува ме някой има ли мнение относно тримера Makita UR3501 1000 W. Трябва ми за няколко стотин квадрата селски двор, обрасъл основно с щир :). Бюджетните бензинови ми се струва, че ще създават повече проблеми, особено като се има предвид, че ще се ползва по няколко пъти в годината. Виждам и разни на Райдер, който са доста евтини и уж 1200-1400 W и 3 години гаранция, което ме устройва, дори и да се наложи да се разходя до някой гаранционен сервиз. Ако имате и други по-добри предложения, моля споделяйте.

Благодаря! Успешен ден!
kuger - майстор
съб май 22, 2021 11:32 amsummarit написа:
Здравейте!

Интересува ме някой има ли мнение относно тримера Makita UR3501 1000 W. Трябва ми за няколко стотин квадрата селски двор, обрасъл основно с щир :). Бюджетните бензинови ми се струва, че ще създават повече проблеми, особено като се има предвид, че ще се ползва по няколко пъти в годината. Виждам и разни на Райдер, който са доста евтини и уж 1200-1400 W и 3 години гаранция, което ме устройва, дори и да се наложи да се разходя до някой гаранционен сервиз. Ако имате и други по-добри предложения, моля споделяйте.

Благодаря! Успешен ден!
Машинката, като я гледам, е доста слабосилна. За райграс ще става. При това е с жило, не с вал. Щирът, като прорасне и го изтървеш, прави доста жилаво стебло. Ако има и прораснал лапад, просто забрави да се справи.Ще е нужна по-мощна машинка, работеща с нож, дали тризъб, дали диск.
Мое мнение!
Успешен ден!
vlax - майстор
Но не Щил.
Че в момента с една нова Щил почва да ми побелява косата,тая коса на моята глава. :-D
Трифун,фена на Щил мога да му пиша за какво става на въпрос,ако желае докато съм още набрал.
Никога Щил.Само Хускварна.
:partyman:
ky-kyy - майстор
Викаш, с Хускварната, пак ще ти почернее косата, на твоята глава :lol:
vlax - майстор
съб май 22, 2021 3:47 pmky-kyy написа:
...пак ще ти почернее косата, на твоята глава :lol:
Почернее,по-добре е от побелее :-D
:partyman:
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 309

Тема "Моторна коса тример каква ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: