• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Ако си купуваш GARDENIA по добре тази , имам я от 1 година 9 конски сили дизелов двигател

Прикачен файл

фреза.jpg
фреза.jpg (18.54 KиБ) Видяна 6690 пъти
bulchat - напреднал
Колега, не се излагай с това масло във въздушния филтър! Масло се сипва в картера, ако не се лъжа на този модел има и от двете страни отвори за наливане. Във въздушния филтър не си и помисляй да сипваш нещо... Ако не си сигурен в съветите на хората, обади се на дилъра, от когото си закупил машината или директно на Гардениа. А и маслото е 10w30.
infomar
bulchat написа:
Колега, не се излагай с това масло във въздушния филтър! Масло се сипва в картера, ако не се лъжа на този модел има и от двете страни отвори за наливане. Във въздушния филтър не си и помисляй да сипваш нещо... Ако не си сигурен в съветите на хората, обади се на дилъра, от когото си закупил машината или директно на Гардениа. А и маслото е 10w30.
Когато не си сигурен в нещо, просто не се изказвай за него.
Ето ти снимка - отново я пускам, за да видиш къде се сипва маслото във въздущният филтър.
И недей спори за това - на времето не беше така, но сега е ТЪЙ :lol:
Изображение
stiv1961 - майстор
infomar написа:
Когато не си сигурен в нещо, просто не се изказвай за него.
Ето ти снимка - отново я пускам, за да видиш къде се сипва маслото във въздущният филтър.
И недей спори за това - на времето не беше така, но сега е ТЪЙ :lol:
И в инструкцията пише, че се налива, на моя филтър има и чертичка за нивото.
Йордан - специалист
stiv1961 написа:
infomar написа:
Когато не си сигурен в нещо, просто не се изказвай за него.
Ето ти снимка - отново я пускам, за да видиш къде се сипва маслото във въздущният филтър.
И недей спори за това - на времето не беше така, но сега е ТЪЙ :lol:
И в инструкцията пише, че се налива, на моя филтър има и чертичка за нивото.
От къде я купи и на каква цена-и аз мисля да взема такова чудо на природата.
Йордан - специалист
Йордан написа:
stiv1961 написа:
infomar написа:
Когато не си сигурен в нещо, просто не се изказвай за него.
Ето ти снимка - отново я пускам, за да видиш къде се сипва маслото във въздущният филтър.
И недей спори за това - на времето не беше така, но сега е ТЪЙ :lol:
И в инструкцията пише, че се налива, на моя филтър има и чертичка за нивото.
От къде я купи и на каква цена-и аз мисля да взема такова чудо на природата.
Защото и в Силистра,Плевен и Пловдив,пък може и на друго място да предлагат но къде е по тънка цената.
gandalf_hsr - специалист
Здравей в Пловдив е най евтината.Преди четири месеца вземах същата фреза от фирменият магазин на Gardenia срещу агро центъра за 800лв.Можеби на изложението Агра ще е малко по евтино.
Йордан - специалист
gandalf_hsr написа:
Здравей в Пловдив е най евтината.Преди четири месеца вземах същата фреза от фирменият магазин на Gardenia срещу агро центъра за 800лв.Можеби на изложението Агра ще е малко по евтино.
Как беше окомплектована,защото Плевен я предлагат за 899 лв с две гумени колела,плуг,два браздира и фрезовите глави,заредена с масло,куриера за тяхна сметка.В Пловдив не можах да видя цени и окомплектовка.
gandalf_hsr - специалист
Здравей в Пловдив е окомплектована със същите неща и е заредена с масло.Другият модел фреза без фара и чупещото кормило е с 50 лв по евтин със същият комплект.
Йордан - специалист
gandalf_hsr написа:
Здравей в Пловдив е окомплектована със същите неща и е заредена с масло.Другият модел фреза без фара и чупещото кормило е с 50 лв по евтин със същият комплект.
Как да се свържа с Пловдив,намерих телефони,обадих се и те ме препратиха,в нашия град имало тяхно представителство,но в този магазин е доста по скъпо.Мога ли да си поръчам по интернет и да ми пратят с куриер и тогава каква ще е цената.Дали с тази окомплектовка ще падне на 800 лв.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: