• 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Stefan_62 - майстор
p.v.x написа:
Не се офлянквай тук , ами бегай , че чакат четвърти за белот. :lol: :lol:
Гадно е когато те отсвирят някъде, където не си желан /говоря за теб/ не се притеснявай ще те отсвирят и тук. А дали ще се офлянквам тук ти си последният който може да ми дава акъл.
p.v.x - майстор
Stefan_62 написа:
ще те отсвирят и тук.
Много ми е интересно , от къде от другаде са ме отсвирвали.

И не ме е страх ако ме отсвирят от тук.Съвестта ми е чиста.

Да попитам.

Как не ви е срам.

За вас е ясно. Но не ви ли е неудобно , да стоварвате такъв срам върху раменете на собственика на въпросния форум.
Май на сериозно сте взели , посланието му от тази тема.http://forum.napravisam.bg/viewtopic.php?f=45&t=1787

V. Краят
Все някой ден ще ви омръзне да пишете във форума - тогава напсувайте някой от администраторите.
Той сигурно ще ви забрани достъпа до форума, но вие продължавайте да псувате целия форум по други такива

:rock:
koveslav - майстор
p.v.x написа:
Stefan_62 написа:
p.v.x написа:
Какво стана. Отговориха ли ти. Или и ти се заплесна по вицовете за блондинки. :lol: :lol:
Защо ти да не си блондин, не си падам по такива вицове. Да отговориха ми, но трябва ли да го споделям с теб, много си назад с материяла.
Не се офлянквай тук , ами бегай , че чакат четвърти за белот. :lol: :lol:
Научи се първо на уважение към по-големите от теб,поне културата го изисква.
А може и да научиш нещо от по-големите-би трябвало да е по-интересно за един мъж да слуша вицове за блондинКИ,отколкото да гледа как се разиграват на живо вицове за блондиНИ.
Остани си със здраве!
iva6ki - специалист
По скоро си сипвай 95 само че го филтрирай механично преди това, а щом веднъж се е затиснал жигльора може да помислиш за демонтиране и промиване на резервоара и добавяне на механичен филтър за бензина. Това затискане може да се случи на всяка машина. :wink:
teon - специалист
koveslav написа:
А може и да научиш нещо от по-големите
...като например от Стефко за двигателите ли???
esko148 - специалист
Стига сте спамили, колеги!
Тук сме за да си помагаме, а не да си мериме...машините :-D
Нека форума си остане подреден, само с полезно инфо за всички негови посетители.
Ако имате да си казвате нещо, го правете на лични.
Благодаря за разбирането.
Поздрави на всички "багеристи", "трактористи", и "мотофрезисти" :partyman:
iivanov - майстор
Съжалъвам esko за спама , ама тук форумите си мерят . :-D
Коце , фъркатия се представя за син на Его , ама голямо сходство в изказа , бе . То верно ,че са род , ама на едно 17 годишно пишлигарче такива думи не мо'е да му са в устата .
esko148 - специалист
Кой как знае. Мир да има :-D
Спама е излишен.
esko148 - специалист
Ето го окончателния маханизъм, който ще ползвам за лифтинг на гарднъра :)
100% ще е полезно и за други запалянковци.
https://www.youtube.com/watch?v=kCqeK3WqoOM
koveslav - майстор
Никога не съм се вълнувал и дори нямам представа кой за какъв се представя където и да е.За всички има място.Просто не търпя и никога не съм търпял неуважителното отношение в разговорите.И аз спирам,прави сте,че не говорим по темата!
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: