• 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 47
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
ben84 - специалист
Ако смяташ да си купиш ремарке и да се возиш, предният фар може и да ти е от полза някога. При положение, че си свърнал до кръчмата на връщане от нивата и неусетно се е стъмнило.
Колелото повече пречи отколкото помага, според скромното ми мнение.
И двете са някакъв плюс, ама не си струва да плащаш повече за тях.


ПП. Тоя фар едва ли ще го ползваш, ама ще те е яд, кога в някой момент го чукнеш без да искаш с някоя фреза като го обикаляш и вземе че се счупи.
dragonn2 - специалист
Вече мога да дам първи впечатления от фрезата. Дворчвто на снимката го фрезовах изключително лесно и бързо. Е преди това беше изорано де :).
Отначало имаше малко трудности докато се науча как се управлява, защото за пръв път хващам такава машинка. Също така газта се връщаше сама - оказа се че отгоре има едно болтче което трябваше да се затегне и стана ОК. Наложи се и да затегна малко жилото на "съединителя", защото при напълно стисната ръчка подсвирваше ремъка доста често.
Минах и една малка градинка която не беше прекопавана - и там се справи доста добре. В крайна сметка тъкмо хванах цаката и то работата свърши :). Но като цяло си оправдах покупката - вместо да копая с правата лопата 2-3 часа, минах с машинката за 15 мин и не ме боли гърбът.
Прикачен файл:
20190420_110142(0).jpg
dimitar g - помощник
Геладам на мегата си се спрял.
Честито нова придобивка.
esko148 - специалист
Честито, колега!
Да си я ползваш със здраве :partyman:
kalin7 - специалист
Привет,

От около 2 седмици и аз съм горд собственикна фреза 500В-3М.
Първите впечатления са много добри, особено като и свикнах. Чупещите се в страни ръкохватки са много удобни с цел да не се гази в обработеното.
Но! Искам да си изработя малко допълнителен инвентар, но не успявам да намеря никъде от въпросната шестостенна тръба, която се прикача към вала. В един магазин има обява 50см за 25лв но нямат налична).
Някой дали е успял да намери по складовете за метал да се предлага подобен профил (в София най-добре, но и с поръчка от някъде другаде също върши работа.
Разбира се в краен случай мога да ползвам и такъв от полуоска, но някак не е най-добрата оферта.

Благодаря.
kalin7 - специалист
вт май 07, 2019 8:24 pmKrass написа:
https://www.google.com/maps/@42.1856165 ... 312!8i6656

Беше 20 лева метъра.
Звънях, но нямат. След 2-3 седмици очакват доставка.
Krass - майстор
И в съседния магазин посока Карлово може да има. Няма ли някоя майна да прескочи до там?
esko148 - специалист
Утре мога да проверя в магазина на Gardenia и Агроцентъра на Карловско шосе. Но не пречи и да се позвъни, защото миналата година им звънях да ги питам за полуоски и ми дадоха необходимата информация :)
turbobiit - напреднал
Фирма Призма в ж.к.Тракия продаваха такава на метър.
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 47

Тема "Мнението ми за мото-фреза Gardenia ZS 500 b-3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: