• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Йордан - специалист
Какво ще кажете за GARDENIA SY75-1 и PRISMA FORTECO F 90 коя от двете е за предпочитане-мнения.
stiv1961 - майстор
Първо- здрасти и добре дошъл. Второ- има толкова много писано за фрезите във форума, че чак главата ще те заболи. Използвай търсачката, успех :)
Йордан - специалист
stiv1961 написа:
Първо- здрасти и добре дошъл. Второ- има толкова много писано за фрезите във форума, че чак главата ще те заболи. Използвай търсачката, успех :)
Четох много и затова се двоумя между тези двете-така че искам мнения коя да избера.
Stefan_62 - майстор
Йордан написа:
Какво ще кажете за GARDENIA SY75-1 и PRISMA FORTECO F 90 коя от двете е за предпочитане-мнения.
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=29&t=40037
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=29&t=38136
http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=29&t=21860
И така нататък :lol:, а щом си чел там има достатъчно изказавни мнения за тях, ти избирай, но задължително да е със задна скорост и при възможност с две предни и двигател поне 6-6,5 коня. Иначе всички вършат една и съща работа, всичко зависи от финансиите :lol:
Последна промяна от Stefan_62 на вт яну 29, 2013 10:49 pm, променено общо 1 път.
ZMeyGorianin - майстор
Имам Фортекото от две години , но го взех с по-мощния 7,2 к.с. двигател. Върши си добре работата за която съм го взел-обработка на 1 декар овощна градина. Досега ми скъса един ремък, но от закачане на корен. Вземи си варианта със заден ход-много полезна добавка. От приспособленията съм взел ралото и браздира. Имам и железните колела и тежести към тях, но не ми харесва работата им-с ралото много боксуват и закопават, затова ора с фрезите.
Йордан - специалист
ZMeyGorianin написа:
Имам Фортекото от две години , но го взех с по-мощния 7,2 к.с. двигател. Върши си добре работата за която съм го взел-обработка на 1 декар овощна градина. Досега ми скъса един ремък, но от закачане на корен. Вземи си варианта със заден ход-много полезна добавка. От приспособленията съм взел ралото и браздира. Имам и железните колела и тежести към тях, но не ми харесва работата им-с ралото много боксуват и закопават, затова ора с фрезите.
На мен ми трябва да фрезовам 4-500 квадрата,за оране с плуг не мисля,но не знам 5,7 к.с.дали ще вършат работа.Те каква народност са?
ZMeyGorianin - майстор
Двигатела го дават Германски, механиката и сглобяването-Български.
Йордан - специалист
ZMeyGorianin написа:
Двигатела го дават Германски, механиката и сглобяването-Български.
А Гардения китайски ли са.
stiv1961 - майстор
Йордан написа:
ZMeyGorianin написа:
Двигатела го дават Германски, механиката и сглобяването-Български.
А Гардения китайски ли са.
Да.
Йордан - специалист
stiv1961 написа:
Йордан написа:
ZMeyGorianin написа:
Двигатела го дават Германски, механиката и сглобяването-Български.
А Гардения китайски ли са.
Да.
Фортекото и те май са китайски.Въпроса е кои са по надежни.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Питане за мотофреза-коя да избера" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: