• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Andri01 - майстор
:? :lol: :lol: :lol:
hidrazin - майстор
съб сеп 24, 2022 5:44 pmAndri01 написа:
:? :lol: :lol: :lol:
Хистерия (от гръцки: ὑστέρα, hystera – матка) е историческото наименование на вид невроза, изразяваща се соматично. Хистеричните кризи се състоят в бурни кон­вулсии, парализа, загуба на зрението или речта и така нататък не почиват на никаква органична основа (например субектът казва, че не може вече да ходи, но рефлексите му са запазени); от друга страна, те почти винаги настъпват в присъствието на много хора(например форум четящ се в цяла България и чужбина). Дълго време неразбирани (в Средните векове ги приписвали на обсебеност от бесове, в XIX век – на сексуална разюзданост), те били грижливо описани от Жан Шарко, а после обяснени от Зигмунд Фройд.
Само гледай да не ми направиш някой инсулт, че на тия ти години ще е последният... :shock:
:partyman:
Andri01 - майстор
Кух, чугунен хидрант! Ако не е Google да копираш, две СОБСТВЕНИ думи на кръст не можеш да кажеш. Всичките писаници ,освен обидите са copy-past. :lol: :lol: :lol:
nikkk - специалист
OK, така ще го изпълня, благодаря на всички за съветите.

Забелязвам, че често тръбите се поставят на ниво терен или на плитко. Зазимяването в такъв случай как се прави - с компресор става ли (включен на мястото на хидрофора)? Компресораът вероятно трябва да подава налягане поне колкото това на хидрофора, и евентуално да се отварят клапан след клапан и да се продухват последователно.
hidrazin - майстор
вт сеп 27, 2022 3:29 pmnikkk написа:
Зазимяването в такъв случай как се прави
Варианти много. Може и с компресор. Няма нужда да се отварят клапан след клапан - той компресора си ги отваря.
Може и на самотек. Например при мен клапаните са в шахта и са по-ниско от тръбите + наклона на тръбите е леко към шахтата.
Ако терена е с обратен наклон може в края на всеки кръг да се сложи малка пластмасова шахта със зелен капак и изпускателен кран.
По принцип и да остане малко вода в тръбите не е проблем. Проблем е ако остане в пръкалките - пука им корпусите.
:partyman:
hidrazin - майстор
вт сеп 27, 2022 3:29 pmnikkk написа:
… благодаря на всички за съветите.
Да не забравя? Що на всички бре?
Тук се включи и отявлен ТРОЛ, глух ТРОЛ.
И на него ли благодариш за обичайния му спам???
Все пак благодаря…
:partyman:
nikkk - специалист
вт сеп 27, 2022 10:06 pmhidrazin написа:
И на него ли благодариш за обичайния му спам???
Сега аз не знам в тази част от форума кои се обичате и кои се мразите. hidrazin имате много мнения и звучат ерудирано, аз лично ви уважавам.
Но и той е отделил време да се включи и да изрази собственото си мнение, така че не e правилно да го игнорирам. Форума е за споделяне на мнения, нали, и оттам да излезе истината и прагматичността.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29

Тема "Автоматична поливна система" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: