• 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 86
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Хихиии, Влакси, ти си на ход, че са нервирах и ши хапна само ощи ина фелия.
Оффф, сичко тряба да им са сдъфчи.
От маркуча, дебелия, дупчиш, водовземки, мекия и си ти.
Е, накрая тапа.
straga - специалист
нед апр 14, 2019 9:55 pmТрифон П.Трифонов написа:
Хихиии, Влакси, ти си на ход, че са нервирах и ши хапна само ощи ина фелия.
Оффф, сичко тряба да им са сдъфчи.
От маркуча, дебелия, дупчиш, водовземки, мекия и си ти.
Е, накрая тапа.
Само неема се неервиш! :wink:

За това е този форум, мисля, да се излагат гледни точки,проблеми, решения и прочие...
Хайде със здраве! :supz:
нед апр 14, 2019 10:12 pmstraga написа:

Само неема се неервиш! :wink:

За това е този форум, мисля, да се излагат гледни точки,проблеми, решения и прочие...
Хайде със здраве! :supz:
Да де, ама докат са изложа, с "гледна точка" (тя системата ясна- хризантема), дибилея.
Почети малко бе, човек, потърси!
То аз ти го нафърлях сбито де. В магазина знаят кво е водовземка, пък и консултират, също като тука.
dimovdid - специалист
Здравейте, колеги!
Ще Ви помоля да ми ми подскажете работещ вариант на таймер с нулево налягане. Ще използвам 1 кубиков бидон на малка височина. Не мога да създам налягане, което се изисква за болшинството таймери.
Благодаря Ви!
kr1100 - майстор
[quote=dimovdid
Ще Ви помоля да ми ми подскажете работещ вариант на таймер с нулево налягане. Ще използвам 1 кубиков бидон на малка височина.!
[/quote]
Прост механичен таймер 7-8 лв управляващ магнитвентил. Ако обезопасиш магнитвентила може и такъв от стара пералня.
Не съм гледал параметрите на "Флорабеста' за необходимоналягане за да отвори клапана.
Сега погледнах и :
"Налягане на водата: 34,5–827 kPa (0,34–8,27 bar) / 5–120 PSI
Препоръчителен дебит: 28 л/мин "

@ dimovdid Водата като ще е от бидон филър след крана на бидона задължително за да не ти се задръсти поливната система / компютър, капкови маркучи, капкоотделители / не си писал какво ще използва. Бидона задължително на сянка - зеленясва за отрицателно време.
Последна промяна от kr1100 на ср юни 19, 2019 2:05 pm, променено общо 3 пъти.
kuger - майстор
ср юни 19, 2019 12:38 pmkr1100 написа:
[quote=dimovdid
Ще Ви помоля да ми ми подскажете работещ вариант на таймер с нулево налягане. Ще използвам 1 кубиков бидон на малка височина.!
Прост механичен таймер 7-8 лв управляващ магнитвентил. Ако обезопасиш магнитвентила може и такъв от стара пералня.
Не съм гледал параметрите на "Флорабеста' за необходимоналягане за да отвори клапана..
[/quote]
На Флора... не му трябва налягане, там е с моторче.
VLADO66 - майстор
На пералните вентилите са с малък дебит, а тези с голям са си цифра
kr1100 - майстор
ср юни 19, 2019 1:36 pmVLADO66 написа:
На пералните вентилите са с малък дебит, а тези с голям са си цифра
2 или 4 вентила . Е то без пари нищо не става.
вт юни 18, 2019 3:26 pmiva6ki написа:
:partyman:
Потвърждавам, че този става. Смятах да го пробвам и забравих. Като видях поста на Ивашкито, бегом в градината, отвинтих го от тръбата, надух го, ама мъжката и готово. Освен да съм направил повече от 0.3....
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 86

Тема "Въпроси за изграждане на капково напояване за градина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: