Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nv952 - майстор
Ок.И аз ще чакам да я видя в действие.
stefanbg - специалист
вт апр 02, 2013 7:29 pmdaniench написа:
взех такава фреза от лидъла ,за малки площи е добре ,само че има чалъми при работа,единия е че пазиш кабела ,другия е че се работи като я накланяш наляво и на дясно ,за да може да задълбае и се задържа повече на едно място .
бензиновата е по добра ,обаче е по тежка и не ме устройва(обработвам място насред къра) и всичко го карам с кола .
та взех и генератор ,че да мога да включвам и водна помпа
цената също не е за подценяване
Виждам, че поста е доста стар и е за фрези, но мен освен фреза ме интересува и вариант за напояване, а в единия двор няма ток. Ако ти е удобно, драсни някой ред какъв генератор с каква помпа ползваш и какъв е резултата. Ще ти бъда благодарен за всяка информация!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед фев 17, 2019 9:10 amstefanbg написа:
вт апр 02, 2013 7:29 pmdaniench написа:
взех такава фреза от лидъла ,за малки площи е добре ,само че има чалъми при работа,единия е че пазиш кабела ,другия е че се работи като я накланяш наляво и на дясно ,за да може да задълбае и се задържа повече на едно място .
бензиновата е по добра ,обаче е по тежка и не ме устройва(обработвам място насред къра) и всичко го карам с кола .
та взех и генератор ,че да мога да включвам и водна помпа
цената също не е за подценяване
Виждам, че поста е доста стар и е за фрези, но мен освен фреза ме интересува и вариант за напояване, а в единия двор няма ток. Ако ти е удобно, драсни някой ред какъв генератор с каква помпа ползваш и какъв е резултата. Ще ти бъда благодарен за всяка информация!
Човекът не е влизах две години във форума... Пусни си тема с питането и Успех!
kr1100 - майстор
Това чудо става само за пясък или песъклива почва. За друго не става освен да драска по почвата и да ти остри ноктите на краката.
Преди около месец расфасовах зелено чудо Гардения.1200 Wкитайци. Изронено червячно колело / лят бронз/. Червяка е железен / не съм го изследвал дали е стомана/..На червячното колело / набито на остта / са изядени зъбите на полуокръжност. С остта пратих човека да търси резервна част - месец ни вопъл ни стон/

Тема "Електрическа фреза" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: