Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
Не са културни потребности.Този етнос страда от хроничен железен дефицит. :-D
А не отчитате ли момента с отвеждането на топлина в корените с тия колци?
stiv1961 - майстор
Според мен класиката в жанра си е дървен колец и шарени парцалчета за привързване :-D Другото е- накарай мързеливия на работа да те научи на акъл :) Идеята на shotik за дървените колчета ми хареса, ще трябва да се изпълни :)
VLADO66 - майстор
iivanov написа:
Не са културни потребности.Този етнос страда от хроничен железен дефицит. :-D
А не отчитате ли момента с отвеждането на топлина в корените с тия колци?
Аз ги забивам на 5-10 см. от стеблата.Въпроса за топлината е пренебрежим поради малката повърхност на кола.Плюс това аз си садя доматите с легнали корени/както са в кофичката/ и забивам кола от другата страна на стеблата.
kaishew - специалист
Здравейте зеленчукопроизводители,от 5 години ползвам тези мрежи и нямам забележки.Цената е 30 ст. на квадратен метър но си струва.Стават и за домати и за краставици,а също и скобите за прихващането са много удобни.

Прикачен файл

Picture 841-1.jpg

Прикачен файл

Picture 662-1.jpg
kaishew - специалист
А ето и тук......

Прикачен файл

Picture 1209-1.jpg
Picture 1209-1.jpg (100.08 KиБ) Видяна 16069 пъти
Krass - майстор
Ах каква пеперуда се е хванала в мрежата :lol:
ivanovbg - майстор
kaishew написа:
Здравейте зеленчукопроизводители,от 5 години ползвам тези мрежи и нямам забележки.Цената е 30 ст. на квадратен метър но си струва.Стават и за домати и за краставици,а също и скобите за прихващането са много удобни.
А откъде ги купуваш мрежите и скобите?
swot - специалист
ivanovbg написа:
kaishew написа:
Здравейте зеленчукопроизводители,от 5 години ползвам тези мрежи и нямам забележки.Цената е 30 ст. на квадратен метър но си струва.Стават и за домати и за краставици,а също и скобите за прихващането са много удобни.
А откъде ги купуваш мрежите и скобите?
Понеже гледам, че пише, че си от София, ще ти кажа едно място...даже две :wink: ;)
Сточна гара-Сортови семена
Слатина (с/у басейн ЦСКА)-Агромагазин (на самото кръстовище е, няма как да не го видиш)
VLADO66 - майстор
Тази година мисля да си кача краставиците на такава мрежа че ми писна да се гъзя и да ги търся в шумата

Тема "Удобни колове за домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: