Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
user223 - напреднал
harvest написа:
Взех един Stihl fs55 ,на сайта пишеше ,страна на произход Германия а получих това....:roll:
Ползвам същата Щилка 55-ца от 3 години, не знам къде е произведена, кося два пъти годишно около декар. Теренът е много гаден жилава трева, храсти и неравности. Справя се добре както с корда (където става) така и с ножа. Преди ползвах Райдер, разликата е голяма в полза на сегашната.

Със здраве и безаварийно ползване на новата придобивка!
dpp - специалист
McCulloch B40 Bе в този диапазон!!
Поне е читава Хускварна 1:1 и е с кардан!
ТАзи година ще ми е 3 -та от как я ползвам.
Вадя, паля и кося.
Макар да съм на мнение че и с ръчната коса съм почти толкова бърза нинджа, като се развъртя сутрин по хладно! :-D
koveslav - майстор
dpp написа:

Макар да съм на мнение че и с ръчната коса съм почти толкова бърза нинджа, като се развъртя сутрин по хладно! :-D
Адмирации за това.И е много-много по-здравословно.Всъщност съм чувал,че само плуването се опирало на косенето(ама истинското и правилното ръчно косене) по едновременното участие на общ брой мускули в тялото.... :partyman:
ПП Вибрацийте от ДВГ в ръцете и дишането на изгорелите газове на двутактова пампаретка не са проблеми за подценяване!!!
iivanov - майстор
dpp написа:
McCulloch B40 Bе в този диапазон!!
Поне е читава Хускварна 1:1 и е с кардан!
ТАзи година ще ми е 3 -та от как я ползвам.
Вадя, паля и кося.
Макар да съм на мнение че и с ръчната коса съм почти толкова бърза нинджа, като се развъртя сутрин по хладно! :-D
Чудех се , как я караш с бръмчилката . Че оттогава не си давал отзиви .
dpp - специалист
iivanov написа:
dpp написа:
McCulloch B40 Bе в този диапазон!!
Поне е читава Хускварна 1:1 и е с кардан!
ТАзи година ще ми е 3 -та от как я ползвам.
Вадя, паля и кося.
Макар да съм на мнение че и с ръчната коса съм почти толкова бърза нинджа, като се развъртя сутрин по хладно! :-D
Чудех се , как я караш с бръмчилката . Че оттогава не си давал отзиви .
Бачка бе , обаче оня ден първата коситба я опуках на две ръце с ръчната . ..
Изтървах я тая пролет стана 50-60см и с моторната ми е трудно такава гора да кося..
Доволен съм , засега е пушка машинката..
Christo - майстор
Здравейте,
Имам място на село с прилежаща ливада около четири декара. Поради редица причини не беше косена няколко години и представляваше ужасна гледка. С много усилия и без машини, я приведох в що годе приличен вид. Ще трябва да се коси минимум два пъти годишно, за да не подивява пак. Ориентирал съм се към някаква палцова косачка. Въпросът ми е: на прав път ли съм, и ако да, то каква марка и модел? Предварително благодаря!
Krass - майстор
Мнение за този "руски" тример https://www.facebook.com/kraftwelle.bg/ ... 4597702231 . За един прЕател питам. :wink:
gnt69 - майстор
нед май 27, 2018 7:41 pmKrass написа:
Мнение за този "руски" тример https://www.facebook.com/kraftwelle.bg/ ... 4597702231 . За един прЕател питам. :wink:
Аз имам същия ама е китайски. Ако е Руски да не го взема, питай го какво направи баща му с жигулито. Да търси китайски. :partyman:
dragozow - майстор
Не е руски, китайски е. Зависи какво са поръчали.

Тема "Коса или косачка и каква да избера?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: