Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iivanov - майстор
hidrazin написа:
Медната ми я откраднаха 2011-та.
Баа , знаех си аз , че е намесена медната. Не можеш я прежалиш. :-D
forski - специалист
От пет години пръскам с една и съща пръскачка за всичко, като свърша с раундъпа я изплаквам няколко пъти докато спре да се пени, пълня я с вода и я оставям да си фъшти в мивката докато не свърши.
Проблеми няма, след раундъп съм пръскал и грозде и овошки, като се измие добре проблема е никакъв :)
rufo - специалист
Здравейте, какво се случва след 4 години "тишина" ?
Прочетох цялата тема, и ми е интересно след толкова време -има ли някави новости по въпроса
за пръскането с хербицид ?
А, и още нещо- "iivanov" и "hidrazin" на какъв етап са в момента :)
hidrazin - майстор
Аз съм на етап зимен сън.
:partyman:
iivanov - майстор
Аз пък не пръскам с хербициди - кося . По-красиво е някак си . Зеленичко .
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб фев 23, 2019 5:28 amiivanov написа:
Аз пък не пръскам с хербициди - кося . По-красиво е някак си . Зеленичко .
=D>
пет фев 22, 2019 8:12 pmrufo написа:
Здравейте, какво се случва след 4 години "тишина" ?
Прочетох цялата тема, и ми е интересно след толкова време -има ли някави новости по въпроса
за пръскането с хербицид ?
А, и още нещо- "iivanov" и "hidrazin" на какъв етап са в момента :)
Или са препратили някой в панделата или .......му предстои да го пратят където и да е.
Ако я не беше върнал тая тема......еееех, благодаря!
npace - специалист
С някакво по-тежко мулчиране след първото косене/кастрене/сечене може и да не се наложи второ.
По възможност без найлони, стари черги и някакъв камънак примерно. Стават хубави пътечки точно покрай оградите.
Djack - специалист
Аз практикувам така: Избирам най-силната издънка от храсталака, взимам винтоверта и дупча с 6-8мм. бургия - леко на диагонал, за да мине през повече годишни пръстени. После с една спринцовка втъквам вътре глифозат или нещо производно, а дупката запушвам с кал! До сега нямам пропуск. (точка) :wink:
zz_stefanov - майстор
съб фев 23, 2019 1:03 pmDjack написа:
Аз практикувам така: Избирам най-силната издънка от храсталака, взимам винтоверта и дупча с 6-8мм. бургия - леко на диагонал, за да мине през повече годишни пръстени. После с една спринцовка втъквам вътре глифозат или нещо производно, а дупката запушвам с кал! До сега нямам пропуск. (точка) :wink:
Туй се каня да го пробвам.
С треволяк ще се боря с косене, но имам едни корени под зида на плевнята дето все избиват. :)

Тема "Унищожаване на джанки и всякакви гюрлюци по ограда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: