• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kuger - майстор
ivanovbg написа:
Щом са само двата, скуби и хвърляй далече. Няма да загубиш много.
kuger написа:
Не обичам да сера на метено, поне се мъча :?
Искаш да кажеш, че никой е мел/мил тоалетната у вас откакто я имаш??? Лъжеш! :wink:
Аз обичам като влезна в тоалетната, да ми е чисто!
:partyman:
По първото, вече е сторено.
По второто, в нас си чистя, аз или жена ми. Мразя чуждо осрано да оправям! Имал съм случаи да отказвам много изгодна сделка, когато някой е "акал" преди мен, ама дай да оправяме доматите.
Още не ми е идвало на ум да тегля отделни бройки, ама имам "рекордьори". Пък сладки....., любимата ми салата домати, лук, печени чушки капия, окапах се :-D
ivanovbg - майстор
Ми можеш да пръснеш с Фунгуран предпазно, особено след дъжд. Не гледай карантината, а само мий хубаво.
http://www.agria.bg/indexdetails.php?me ... elem_id=18
kuger написа:
Мразя чуждо осрано да оправям!
Едно е да сереш, а съвсем друго да осираш.
:partyman:
kuger - майстор
ivanovbg написа:
Едно е да сереш, а съвсем друго да осираш.
:partyman:
Осирам си единствено кенефа :-D

Ей, осрахме доматите, бре :-D :-D
miroki - майстор
Моите се оказа, че се пръскат редовно с Куадрис, но не са пръскани с инфинито.
И ще пробвам комбинацията.
ivanovbg - майстор
Те затова са още живи, а не като на комшиите.
:partyman:
vlax - майстор
Да попитам
тъй като тази година имам домати в излишък,раздавах,подарявах и пак останаха,мога ли да се пробвам да изсуша малко за проба.Сортовете са Ръгби,Наслада,Рила.Става ли някой от тях? Моля да споделите технологията как Вие ги сушите/нарязване,колко време на сянка или на слънце,посипвате ли ги с нещо,завиват ли се,колко време се сушат и т.н./.Какви сортове ползвате? За какво и какви манджи могат да се използват? Колко време след изсушаване могат да се съхраняват? и друго за което не се сещам
Andri01 - майстор
Вуйчо "Гугле" мълчи ли по въпроса?
miroki - майстор
Най-икономичното на място е сгъстена доматена паста.
И доста приложимо.
А във фризера държа само черитата.
dadko - майстор
Аз с огромни екземпляри не мога да се похваля, но са едри и вкусни. Нямам спомен откъде съм купувал семето и не знам какъв точно сорт са, но се чудя за едни розови, които раждат доста повече отколкото червените в съседство с тях...Та- чуденката ми е дали да събирам семе от тях, тъй като семето е купешко и може би са хибриден сорт.
Иначе- тази година съм доволен- особено с капковото се родих. Миналата година две яки градушки очука всичко, а маната после довърши останалите. Заради това тази година се застраховах и с мрежа против градушки.
Иначе- доматите, за които ми е питанката са розови. На снимката май не личи толкова...

Прикачен файл

140_4315.JPG
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 19

Тема "Домати" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: