• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Здравейте! Имам от скоро пловдивски мотоблок с двигател Руджерини,но само с общи познания,едва ли ще мога да го обслужвам или пълноценно да го използвам.Така,че моля за помощ - ако може да ми изпратите линк към оригиналната книжка за мотоблока. Ще ви бъда много задължен!
iva6ki - специалист
alexslavi написа:
Здравейте! Имам от скоро пловдивски мотоблок с двигател Руджерини,но само с общи познания,едва ли ще мога да го обслужвам или пълноценно да го използвам.Така,че моля за помощ - ако може да ми изпратите линк към оригиналната книжка за мотоблока. Ще ви бъда много задължен!
Ето линк ;)
Файл : MK.rar
Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=502ab887f6
Благодаря за книгата!! Имам ръководства за ремонт на няколко мотоциклета (японски).Ако имате нужда мога да ги споделя. Бъдете здрави! :yawinkle:
iva6ki - специалист
Добавям постоянен линк тъй като има интерес към ръководството. :partyman:

http://dox.bg/files/dw?a=61049c1088
markoscbr - специалист
Здравейте,искам да попитам по знаещите и хора които са се сблъсквали с двигатели АКМЕ,има ли повече от 12к.с двигател АКМЕ благодаря #-o
Jawata - напреднал
Има някакви модели от сорта "Kohler CH18-62527 ACME 18 HP (13.4 kW)",
но явно са доста редки не откривам снимки на такива само части. Успех!
markoscbr - специалист
Благодаря за отговора,от скоро си купих малък трактор Т 012 той е с един бензинов двигател УД2 но е слаб за него,та искам да го сменя с друг насочиха ме към АКМЕ врачанска сглобка но колко конски сили е и колко кубика не ми казаха а и в нета не намирам нищо някакво мнение по въпроса благодаря
nautilus33 - майстор
Въпроса не е за пловдивски мотоблок, но е за мотоблок :) Та, от много време ми се ще да си взема фреза, че доста място за обработка ми се насъбра, а намерих един мотоблок на добра цена. Марка и модел не знам, но утре ще ходя да го огледам. Та, да попитам- доколкото знам е американски(според продавача, но евентуално става дума за двигателя). По принцип инвентара за мотоблоковете един и същ ли е, т.е. инвентара от една марка примерно италианска, може да стане и на японски или китайски мотоблок, или са различни и не са съвместими. Само инвентар, който може да се прикачи към силоотводния вал ли може да се ползва на мотоблок, или може да се закачи и браздир или плуг(както се закача ремарке).
чет юни 01, 2017 10:22 amalexslavi написа:
Здравейте! Имам от скоро пловдивски мотоблок с двигател Руджерини,но само с общи познания,едва ли ще мога да го обслужвам или пълноценно да го използвам.Така,че моля за помощ - ако може да ми изпратите линк към оригиналната книжка за мотоблока. Ще ви бъда много задължен!
Здравейте. Сдобих се с дизелов мото блок.Само знам,че е Болгар 12 к.с. Врачанско Акме ,но нищо не ми е ясно! Даже не знам как да го запаля! Резервоара му беше сух! Сипах нафта и дърпах,дърпах ...не иска даже и да изпука!От къде се подкачва горивото,обезвъздушава ли се по някакъв начин....!? Ще ви бъда благодарен за всякакъв вид информация!
пет ное 09, 2018 7:19 ammarkoscbr написа:
Благодаря за отговора,от скоро си купих малък трактор Т 012 той е с един бензинов двигател УД2 но е слаб за него,та искам да го сменя с друг насочиха ме към АКМЕ врачанска сглобка но колко конски сили е и колко кубика не ми казаха а и в нета не намирам нищо някакво мнение по въпроса благодаря
Здравей. На истина инфото е оскъдно! Моя двигател на мото блока е такъв. Знам,че е 12 к.с.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12

Тема "Пловдивски мотоблок с двигател акме-информация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: