• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
iva6ki - специалист
пон ное 19, 2018 7:19 pmnautilus33 написа:
Въпроса не е за пловдивски мотоблок, но е за мотоблок :) Та, от много време ми се ще да си взема фреза, че доста място за обработка ми се насъбра, а намерих един мотоблок на добра цена. Марка и модел не знам, но утре ще ходя да го огледам. Та, да попитам- доколкото знам е американски(според продавача, но евентуално става дума за двигателя). По принцип инвентара за мотоблоковете един и същ ли е, т.е. инвентара от една марка примерно италианска, може да стане и на японски или китайски мотоблок, или са различни и не са съвместими. Само инвентар, който може да се прикачи към силоотводния вал ли може да се ползва на мотоблок, или може да се закачи и браздир или плуг(както се закача ремарке).
Ако е американски предполагам е BCS, инвентара не е съвместим има някои модели които са с еднакво закачване иначе всяка марка има различен.
Neno Penchev написа:
пет ное 09, 2018 7:19 ammarkoscbr написа:
Благодаря за отговора,от скоро си купих малък трактор Т 012 той е с един бензинов двигател УД2 но е слаб за него,та искам да го сменя с друг насочиха ме към АКМЕ врачанска сглобка но колко конски сили е и колко кубика не ми казаха а и в нета не намирам нищо някакво мнение по въпроса благодаря
Здравей. На истина инфото е оскъдно! Моя двигател на мото блока е такъв. Знам,че е 12 к.с.
Двигателя се пали като всеки дизелов мотоблок сипваш нафта и гледаш при помпата трябва да има палче да напомпаш, оглеждаш дали има декомпресьор (почти съм сигурен няма), навиваш въжето и с полюшване като все едно буташ кола в кал да се залюлее и дърпаш. Ако вичко му е наред ще запали.
пон ное 20, 2017 12:19 pmiva6ki написа:
Добавям постоянен линк тъй като има интерес към ръководството. :partyman:

http://dox.bg/files/dw?a=61049c1088
Здравей колега, може ли да пуснеш отново линка, този не работи.
Много Благодаря :)
iva6ki - специалист
Линка работи, проверено :partyman:
Благодаря, наистина работи, а някой има ли за двигател Руджерини ?
Колеги има ли все още от къде да се купуват части за тези машини, последно четох за магазин до гарата в Пловдив, дали съществува, имали други ?
iva6ki - специалист
Да имаго в гр. Пловдив, Инстра ООД и в Горна оряховица има един мъж втора ръка части.
написах в Гугъл Инстра ООД и излиза магазин в Дружба 2 в София дали е същия, знаете ли адреса на този в Пловдив , защото аз знам само, че е на гарата ама там къде не знам :)
iva6ki - специалист
това са две различни фирми едното е магазин в Пловдив другото е фирма в София
nautilus33 - майстор
Някой има ли наблюдения върху сръбските мотофрези? 7к.с. модела не се чете. Но е нещо от рода на тези сръбските IMT. двутактово
kabel96 - специалист
пон яну 14, 2019 5:37 pmnautilus33 написа:
Някой има ли наблюдения върху сръбските мотофрези? 7к.с. модела не се чете. Но е нещо от рода на тези сръбските IMT. двутактово
IMT506 е модела а в зависимост от буквата отзад е с задна и решетка на ауспуха.Това е фрезата с най много инвентар който може да се сложи към нея.
Какво те интересува за тях.

Прикачен файл

04c2b3d2e229b2.jpg
04c2b3d2e229b2.jpg (19.62 KиБ) Видяна 3621 пъти
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

Тема "Пловдивски мотоблок с двигател акме-информация" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: