• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kuger - майстор
themask написа:
kuger написа:
Кефи ме ентусиазма ти, с голям мерак действаш.
Понякога да си перфекционист се оказва пречка :|
И идва по-скъпо :sad:
hidrazin - майстор
А скъпото както знаем в повечето случаи се оказва по-изгодно от евтиното. :-D
:partyman:
themask - специалист
hidrazin написа:
А скъпото както знаем в повечето случаи се оказва по-изгодно от евтиното. :-D
:partyman:
Абсолютно вярно! Няколко пъти съм решавал да мина еффтинко и после само съм съжалявал...
kuger - майстор
hidrazin написа:
А скъпото както знаем в повечето случаи се оказва по-изгодно от евтиното. :-D
:partyman:
Хайде , не се извъртай :-D , знаеш, че са две коренно различни системи /тази , и моята/.
Аз знам кое е добро, просто моето ми е по-изгодно.
:partyman:
hidrazin - майстор
И кво да се извъртам? Тя темата е на themask и става дума за неговата система. :-D
:partyman:
Kiril8305 - специалист
Здравейте!
Имам следното питане към вас:
Поливната система която съм изградил се захранва от цистрена с обем 3 куб.м.Въпросната цистерна пълня от кладенец със самозасмукваща помпа Wilo-Jet WJ 204 X EM.Реших да обзаведа помпата и със устройство против работа на сухо.След консултация със търговците ми предложиха Електронен пресостат Брио танк.След като го монтирах измина година преди водата в кладенеца да започне да намаля и вчера пълнейки цистерната водата в кладенеца се изчерпа , но въпросния пресостат не спря помпата.
Всички светлинни индикации по брио танка работят.Впросния танк съм монтирал на помпата , свързването е според ел.схемата за експолатация , на пвц - тръбата която е в кладенеца има монтиран възвратен клапан.
Моля ако някой ползва такова чудо и има наблюдения да помогне със съвет защо това чудо не ми спира помпата след като тя не засмуква вода от кладенеца?
Благодаря ви предварително.
vlax - майстор
Дай още малко инфо,снимки,че нещо бавно схващам, а в гадаенето хич ме няма.
TMontana - специалист
Здравейте колеги,да попитам и аз нещо по повод капковото напояване.Та въпроса ми е следния,какъв вид помпа трябва да се използва за свързване на маркучите за напояване към нея?Явно обикновена градинска няма да стане,защото не може да се регулира дебита,поне при старите е така. :)
hidrazin - майстор
Става, що да не става? След нея се слага регулатор на налягане.
Ми вземи и прочети малко из форума де. Писано е много. Сега на всеки персонално ли трябва да се отговаря?
:partyman:
TMontana - специалист
Четох,но написаното е толкова много...не намерих отговор,затова попитах,благодаря за отговора!А друга специално пригодена за тази цел има ли?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Поливна система от А до Я (и много въпроси)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: