• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
maistorcheto33 - специалист
Не ми направиха впечатления да са такива. Да, тъпо е, но реших да звънна и да видя за какво става въпрос. Това все пак не е онлайн магазин, за да слагат цена.
gnt69 - майстор
maistorcheto33 написа:
Не ми направиха впечатления да са такива. Да, тъпо е, но реших да звънна и да видя за какво става въпрос. Това все пак не е онлайн магазин, за да слагат цена.
Е сподели де какво стана като звънна имаше ли оферти или само тояги. :partyman:
Георги Иванов(алцек) - специалист
Кой знае какво са му казали на maistorcheto33.И чак не му се говори на човечеца. :lol: :shock: :lol: :? :lol:
чет окт 01, 2015 10:21 pmshotik написа:
Почти по темата ми е питането - преди 40- 50 г имаше едни еднобутални бавноходни двигатели , ползваха се за задвижване на помпи за вода, за циркуляри за рязане на дърва, по панаирите завъртаха въртележките, все се надявам някой от по - възрастните да си ги спомнят.
Търся , но вероятно не намирам подходящите думи , за да ми излезе нещо в гугъл. Подобни има на някои китайски тракторчета , с маховик от страни.
Та на думата- резачките за дърва се правеха на едни шасита и с предавателна кутия се задвижваше цялата конструкция . Който има информация ,нека я предстви тук, ще съм много благодарен!
Имам такъв двигател. Пали на бензин после работи на газ.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Малогабаритен трактор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: