Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
dolli - специалист
Фрезата е купена преди две години, но с нея почти не е работено. Я има , я не 15 моточаса. И днес - изненада - паля я на смукач, всичко нормално, поддържа равномерни обороти.Оставих я 1-2 минути на смукач да позагрее, че не беше палена от пролетта. Обаче като я изключа от смукача оборотите стават неравномерни, глъхне, вдига се, пак така и накрая заглъхва и гасне. И това го прави и при топъл, и при студен двигател. Свалих карбуратора, имаше минимална утайка на дъното на чашката, почистих, продухах всичко, запалих - и пак същото :axe: . Гледах пружинката за амтоматично поддържане на оборотите - лимбизия е, обаче ми се видя уж читава, не можах да огледам добра, че го работих това сега на лампа, ама не ми се вярва от толкова малко работа да се е износила. И не ми идва на ум откъде е проблема, то това е толкова опростено, че няма какво да му се строши. Само свещта не пробвах, утре нея ще сваля и огледам, макар че тя едва ли ще може да прави такава мизерия, знам ли :? .
С две думи - приемам идеи и съвети всякакви :)
MamaMy - майстор
Да не си я оставил с бензин да престои?
Продухай жигльорите!
dolli - специалист
Да, с бензин е престояла :? . Първата ми работа беше точно да продухам жигльора. Абе изобщо де що имаше дупка в карбуратора е проверена и почистена. И въздушния филтър е чист, и бензина смених с пресен, и отвора за проветрение на резервоара проверих - не е запушен, и .... ми свършиха идеите :hilfe: . Освен да е замърсена цедката на изхода от резервоара, ако изобщо има такава, и да не й стига горивото :?
mcm - специалист
Имах подобен проблем:

viewtopic.php?t=47687

Тема "Проблем с мотофреза МТД Т 330 BG" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: