Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
kr1100 - майстор
Поликарбонов шлем е под 8-10 лв. Миналата година купуваш и изпращах 2 бр на колега от форума / не помня откъде беше/ .Единия модел беше само вертикален поликарбон , а другия беше и с малка козирка нда главата. По смътни спомени първия беше на цена около 4-5 лв др с 1-2 лв по -скъп / не помня точните цени /.
П.П очилата при топло време се запотяват много, докато при шлема има голяма въздушна възглавницаи понякога пак има запотяване.. С очила не рискувам повече / искам зъбите ми да са здрави - много , ама много мразя да ходя на зъболекар/
bulhomes2 - майстор
На мен праща, за което пак благодаря. И аз не помня цените, но там някъде бяха.
iivanov - майстор
Неприятното на поликарбоната е , че когато вятъра те бие в гърба , изгорелите газове се събират пред лицето и е отврат . Затова , преди работа , плюнчиш пръста и гледаш , накъде духа . :-D
animi2006 - специалист
"Поликарбонов шлем е под 8-10 лв."
От къде да си купя такъв? От София съм...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Предполагам, има предвид щит. За София, на малашевския битак има предпазни средства на много добри цени. Оттам си взимам ръкавици, очила и маски
keymaker - специалист
След голямо търсене и личното ми уверение ,че някои хора и фирми не познават парите , в ''практис'' намерих това което търсех(шлем с мрежа) на зашеметяващата цена от 9.90лв. В последствие купих и марков шлем ,само цвета на козирката беше различен ,и той се оказа същата хубост ама на цена 45лв.
iivanov - майстор
Абе не е точно така . Дърварската ми каска е хускварна , от старите , средни модели . Вземах я на много промо цена , тук , от търговец във форума . За година и половина , от потта , на мрежата и се разказа играта . Поръчах , на цена почти колкото каската , мрежа ултра вижън - ами вече отиваме на друго ниво . Първо , че се вижда по-добре , второ , материала е от някаква неръждаема сплав . Така че цената понякога има значение .
Имаам и аз въпрос.
Моята е Shtil fs 56 в комплекта има един диск като перо и отделно ми дадоха и глава за корда.

Сега това което кося има малки храсчета.. 1-2 см дебелина... чудя се с тоя диска дали да ги удрям или да вземма брадва.. от магазина каза - диск недей - натоварваш
и се чудя какво да правя.
Вярно ли е това или с тоя диск, да си ги удариря храсчетата и после спокойнно да мина корда?

Съвет?

Благодаря!
cat - специалист
http://www.stihl.bg/Продукти-STIHL/Мото ... -ръба.aspx

Ако наистина са храсти с дебелина 1. 2 см този диск ще свърши работа , но по леко подавай че е коса не храсторез .
keymaker - специалист
rossen81 написа:
Имаам и аз въпрос.
Моята е Shtil fs 56 в комплекта има един диск като перо и отделно ми дадоха и глава за корда.

Сега това което кося има малки храсчета.. 1-2 см дебелина... чудя се с тоя диска дали да ги удрям или да вземма брадва.. от магазина каза - диск недей - натоварваш
и се чудя какво да правя.
Вярно ли е това или с тоя диск, да си ги удариря храсчетата и после спокойнно да мина корда?

Съвет?

Благодаря!
------------------------------------
Щом са толкова тънички ,перни ги с ножа ,но поддържай по високи обороти ,и режи по 1-2 бр. наведнъж не ,че ако удариш 3-4 наведнъж ще е фатално ама ще намалиш риска за жилото.

Тема "моторна коса SHTIL FS38 или SHTIL FS55" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: