• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
nikel - специалист
Имам възможност да закупя 2000м.сезонен капков маркуч по 7 ст. метъра, а на мен ми трябват около 400 м.
Въпроса ми е ще мога ли да го ползвам пет години или от седене на руло ще се напука.
Късмет.
hidrazin - майстор
Нищо му няма ако не е на слънце или не го нагризат мишките. :-D
:partyman:
nikel - специалист
Колебая се. Или да закупя многогодишен 400м по 38 ст
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
:-)))
Крадат ли там. Местиш ли го. Колко е трудът по наставянето
Бе как намираш за какво да се колебаеш :-))
Какво поливаш?
nikel - специалист
Мястото е около 250 квадрата. Не се краде живея на вилата. Поливам зеленчуци и цветя. Половината е стационарно /оранжерия, повдигнати лихи, цветя, ягоди/,другото ще се мести/картофи, пипер, зеле/.
Трудът е мой.

Прикачен файл

20160225_083846.jpg

Прикачен файл

20160225_083835.jpg
ivanovbg - майстор
Натрупва се варовик по дупките и ги запушва. При мен е по варовита водата. Аз съм си взел 1000метра мулч по 5,60 килото, горе долу по 8ст/метъра и 1000 метра лентов капков по 7ст - ще ми стигне поне за 5 години - ся го ползвам трета и нищо му няма. Нова година, нов маркуч, нов мулч. От мен да знаеш, че от новото е по убаво само чуждото!
:partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Е, това е приказка!
:-)))
nikel - специалист
Имам сондаж 58 м. и нямам варовик.
ivanovbg - майстор
За сметка на това имаш фин пясък. А и трябва или да им мислиш наклон, че ако остане вода зимата... или ще има да духаш да ги изпразниш :lol:
Забравих - основните си ги правиш постоянни и зимата откачаш черните и ги изхвърляш. Напролет само разпъваш основните и редиш плоския и си готов. Нещо такова:

Изображение

В края на краищата седни и пиши +- и преценявай.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Въпрос за сезонен капков маркуч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: