• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
infomar
Така и така до година ще поставям подобна мрежа, вече късно ли е да ги купя сега и да ги ползвам в оставащото лятно време?

Има ли смисъл.. или е вече късно за тази година.
ivanovbg - майстор
Не разбирам какво означава "късно". По скоро въпроса на който трябва да си отговориш е - Преди градушката ли да я поставя или.... след дъжд качулка :wink:

А жеги тепърва ще има цял месец и засенчването си е нужно.
Хубаво е да я направиш лесно да се сваля, че зимата снега...
:partyman:
TMontana - специалист
Да,тъкмо се канех и аз нещо подобно да питам...тези мрежи играят роля на противоградни,засенчващи и против слана предполагам,иначе как ще стане,няма цяло лято да сменяш мрежи я! :)
nanobanano - специалист
Когато и да я сложиш все си закъснял :mrgreen:
DundyTheCroc - майстор
Днес дават 40 градуса жега, утре градушки, баш сега е момента ;)
Djack - специалист
Здравейте, каква засенчваща мрежа използвате за оранжерия и за зеленчуците? Колко процента засенчване да си взема и има ли в България официален вносител или производител? Демек да е по-тънка цената! ;)
Поздрави!
zmiori - специалист
Аз ползвам 40% засенчване и да има пройзводител ама те предлагат на топче май по 80 кг.
Средна цена за миналата година 70-80 ст.за квадрат.
Успех.
vlax - майстор
zmiori написа:
Аз ползвам 40% засенчване и да има пройзводител ама те предлагат на топче май по 80 кг.
Средна цена за миналата година 70-80 ст.за квадрат.
Успех.
За зеленчуците отвън ползвам 4 години 25%,сега си купих нова защото старата ми се вижда поизгнила от слънцето.От там където я взимам се продава на килограм,квадратния метър излиза 45 ст.Ширината е 4 и 5 м-режат колкото кажеш.Ако искаш координати на лични да не става реклама.Не знам дали пращат с куриер.
ZMeyGorianin - майстор
Колко процента засенчване ще препоръчате за оранжерия от поликарбон? Монтирана е изток - запад по дължина. Засадени са домати и краставици.
Djack - специалист
vlax написа:
zmiori написа:
Аз ползвам 40% засенчване и да има пройзводител ама те предлагат на топче май по 80 кг.
Средна цена за миналата година 70-80 ст.за квадрат.
Успех.
За зеленчуците отвън ползвам 4 години 25%,сега си купих нова защото старата ми се вижда поизгнила от слънцето.От там където я взимам се продава на килограм,квадратния метър излиза 45 ст.Ширината е 4 и 5 м-режат колкото кажеш.Ако искаш координати на лични да не става реклама.Не знам дали пращат с куриер.
Давай координатите! :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Късно ли е за поставяне на засенчваща и противоградна мрежа?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: