• 1
  • 2
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
infomar
Използвай я за сметище, имаш трева, листа.... и всякакви отпадъци... накрая циментирай дупката.
gnt69 - майстор
На следващата година се спукал бетона защото тревата и листата изгнили и се улегнало.
chapara - майстор
Засипване с пръст и това е най благодатното място за садене на плодно дръвче, попитайте старите хора. Какво сметище, какъв бетон в собствения си двор :shock:
Virtex - майстор
Тоалетната е като част от постройка (обор/кокошарник/ и т.н.) . Правена е относително добре. Идеята е да се запуши заради миризмата. Т.е. отгоре няма да има нищо, най-много ако се дезинфекцира и вароса добре да се ползва като 'склад' за непретенциозни неща.

gnt69 - относно само т.3 - аз си мислех, че ако не се махнат глупостите в нея и се засипе с отпадъци само може да стане някакъв процес и да 'избият'. Знам ли, не съм запознат с химичните процеси и нямам идея дали са основателни такива мисли :)
infomar
Чувал съм, че за зариване на тоалетна някой беше хвърлил в нея 4 торби вар на прах и после беше зарил с пръст. Не знам колко е ефективно.
velinsl - специалист
Аз лично бих набутал вътре кило, две, три сода-бикарбонат... май се казваше :supz:
potrebitel22 написа:
1. Специален камион взема каквото може от ямата ( забравих как точно се казва този камион - мисля беше 'фекалка')
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VSXsZHNam3Q[/youtube]
katerina_b - помощник
Към автора на темата - какво се случи с външната тоалетна, затворихте ли я и дали всичко е наред?
Темата е от 2016-та, така че ми е интересен резултата към днешна дата.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Иии, да беее... Какво стана с ядрените ви погреби??
The master - специалист
пет окт 07, 2016 8:22 amVirtex написа:
Тоалетната е като част от постройка (обор/кокошарник/ и т.н.) . Правена е относително добре. Идеята е да се запуши заради миризмата. Т.е. отгоре няма да има нищо, най-много ако се дезинфекцира и вароса добре да се ползва като 'склад' за непретенциозни неща.

gnt69 - относно само т.3 - аз си мислех, че ако не се махнат глупостите в нея и се засипе с отпадъци само може да стане някакъв процес и да 'избият'. Знам ли, не съм запознат с химичните процеси и нямам идея дали са основателни такива мисли :)
Избирай - https://www.google.com/search?client=op ... 8&oe=UTF-8 :toimonster:
Егаси темата!!!
Достатъчно голям съм да помня един зарит външен кенеф.
Само спомените ми могат да отбележат мястото, никакви други странични ДЕФЕКти.
Как ли са е справил дядо без интернет?
Горкият!

Вирти, препрочетох я - на грешен път си, брат.
Нещата са тоооолкова прости, точно колкото е естественият път на едно лайно.
  • 1
  • 2

Тема "Как да затворя външна тоалетна?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: