• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
preslav - майстор
fill написа:
Аз пак ще разпаля страсти,но:
1.Моите представи за качество се разминават доста с тези на снимката.
2.Последните две снимки са прекалено летни,за да ме убедиш че са от последния месец.
3.Когато споменах за джевап,бях убеден в 1 и 2.
4.Когато ти отговорих на ЛС,бях убеден и в 3.
5.Сега очаквам да ме убедиш,че това ще го боядисаш прахово.
Не ви разбирам закачките зад кулисите (ЛС), но в една друга тема, някой си, имаше претенции как ми е налепена изолацията - предложих му да дойде, да я изкърти и да я нареди по своя си начин (всичко срещу заплащане) - изчезна яко дим! С две думи, каквито и да са делата на единия ги виждам на снимките, на другия само му чета претенциите, съжденията и изхвъргациите! Мноооого отдавна съм се отказал от направи си сам или "наеби се сам" както някои се изказаха по-горе, нооооо много се пазя от разбирачи, които ми казват как трябвало да стане, а не го правят както аз го искам. Преди двадесетина години имаше един фаянсаджия, който ме убеждаваше, че плочки се редели само от долу, на горе, нямало как да се съвместят фугите по хоризонтал и вертикал в една смотана кухненска мивка - не съм го гонил, сам си замина, а плочките наредих сам, фугите съвместих, а където съм допуснал фал не ме е яд защото поне не съм дал пари на някой си да си остави ръцете. Въпросната гад ми сътвори толкова проблеми, че с удоволствие бих му откъснал главата, ама не съм от тях - отдавна съм се отказал да споря и да се доказвам пред глупави хора!
yanko78 - специалист
fill написа:
Аз пак ще разпаля страсти,но:
1.Моите представи за качество се разминават доста с тези на снимката.
2.Последните две снимки са прекалено летни,за да ме убедиш че са от последния месец.
3.Когато споменах за джевап,бях убеден в 1 и 2.
4.Когато ти отговорих на ЛС,бях убеден и в 3.
5.Сега очаквам да ме убедиш,че това ще го боядисаш прахово.
Ще се китосва и ще се пръска с грунд и после ще се пръска с боя. Не съм сигурен, че кита ще издържи на изпичането на праховото. Относно 1, всеки сам си преценява, хубаво е когато човек има критерии. Моите бяха да избегна стандартните осв тела които са на всяка крачка. Относно качеството, смятам, че нито ще стоят пред президенството, нито пред белия дом. Въпреки всичко, смятам, че ще станат със задоволително качество.
Относно 2, на никой не искам пари за да ми вярва. Аз си ги правя за мен нещата и не съм се обзаложил с никой, кога и в какъв срок ще ги направя. Иначе, днес при нас следобед беше доста приятно времето.
Не знам защо го правя, но може да видиш какво пише отгоре и в колко часа са пробивани.
Изображение
fill - специалист
Щом си ги харесваш,добре.Аз останах с впечатлението,че наистина държиш да са като оригинала.Още повече,че се беше спрял на форма 22,а тя няма как да стане от еднообразен профил.Както и да е.
Относно "грубото ми мнение".Не знам с какво те засегнах.Във фирмата,която ти предложих реално са ми огъвали елипса от 60х40мм с габарит 3х2м.Качеството им беше перфектно.На моята машина ролките са до 50мм,за това ползвах техните услуги.Защото не си заслужава за една елипса да правя нови ролки.
Успех.
Virtex - майстор
preslav написа:
Цитирам автора
Да, това го бях пропуснал.

За съжаление важна информация се разменя само на ЛС. Надали някои следи вече форума за правилата, така че жалко за пропуснатата информация по темата.
yanko78 - специалист
potrebitel22 написа:
preslav написа:
Цитирам автора
Да, това го бях пропуснал.

За съжаление важна информация се разменя само на ЛС. Надали някои следи вече форума за правилата, така че жалко за пропуснатата информация по темата.
На ЛС ми колегата ми изпрати фирма която огъва метали по желанията ми. Още преди да ми е изпрати бях пробвал при тях и не се получиха нещата. Както се вижда в темата, всичко споделям през което минавам и нищо важно не е пропуснато.
bulhomes2 - майстор
Вчера бях в една фирма за индустриална екипировка в Монтана. Казаха, че могат да го направят това без проблеми. Тук мача вече е свирен, но ще оставя координати за бъдещи търсещи - Апиес продукт, 096 300 531, 0887 205 405, apies@abv.bg
yanko78 - специалист
Нещо такова на първо четене ще бъде. Още не съм сигурен колко трябва да стърчи. :?

Изображение
bulhomes2 - майстор
Баце, ще ме прощаваш, ама лъха на ТНТМ яко. Но както някой по-нагоре каза - щом ти харесва...
yanko78 - специалист
bulhomes2 написа:
Баце, ще ме прощаваш, ама лъха на ТНТМ яко. Но както някой по-нагоре каза - щом ти харесва...
:) :) :) На мен си ми харесват, на живо са по добре :) :) :) а и когато се завърши всичко, мисля, че нещата ще заспят. Можеше и по добре да са, но както в темата е дъвкано, не се намери човек фирма който да ги отъне без да се намачкат.
yanko78 - специалист
Проекта завършен :rock: :drinkers: :partyman: :supz:
Изображение
Изображение
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Направа на градинско осветително тяло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: