• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
Djack - специалист
Аз бих ги завъртял към райграса! Иначе поздравления за ентусиазма и постигнатия въпреки всичко резултат! :partyman:
zz_stefanov - майстор
Как реши въпроса, да не навлиза вода във профилите.
yanko78 - специалист
zz_stefanov написа:
Как реши въпроса, да не навлиза вода във профилите.
От горе има пластмасова капачка, от доло са цементирани а лед диодите са водоустойчиви.
zz_stefanov - майстор
Напълнят ли се с вода, се пукат при студено време. Едно отворче долу в ниското ще е полезно в случая.
mironcho - специалист
На пътеката срещу стълбите ми се струва, че ще е по -добре да са разположени шахматно. В момента са се получили доста ярко осветени петна.
yanko78 - специалист
mironcho написа:
На пътеката срещу стълбите ми се струва, че ще е по -добре да са разположени шахматно. В момента са се получили доста ярко осветени петна.
Има логика във виждането, но вече приключи. Сигурно ще прозвучи нескромно, но на живо резултата е уникален, получи се точно каквото очаквах и исках. Светлината от 4 вата на тяло е нито малко нито много в предвид, че са през 1,5 2 метра. Светлината е супер бяла и много готина. Когато направя райграса и сложа камъка който съм взел, ще стане още по добре
fill - специалист
zz_stefanov написа:
Напълнят ли се с вода, се пукат при студено време. Едно отворче долу в ниското ще е полезно в случая.
Уместна забележка и все още навременна.Кухите метални профили имат навика да се пълнят с конденз,който може сериозно да промени сечението им през зимата.
Иначе се е получило,признавам.Ще взема да повярвам в поговорката,че "всичко криво е красиво" :-D
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Направа на градинско осветително тяло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: