• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
keymaker - специалист
На моя двигателя на вид е като на " тексаса " а не като на тази на снимката, която си прикачен. Разликата с моята е, че нямам отвори( прорези) при съединителя. Не се оглеждай в толкова големи машини, за твоята площ олео-мака е идеален, а и доста по икономичен.
lucho - специалист
keymaker написа:
На моя двигателя на вид е като на " тексаса " а не като на тази на снимката, която си прикачен. Разликата с моята е, че нямам отвори( прорези) при съединителя. Не се оглеждай в толкова големи машини, за твоята площ олео-мака е идеален, а и доста по икономичен.
Добре. Гледах едно филмче как дете приблизително на 12 годин коси с тая "Sparta 250 T" :)

Това "BC 43" на "MTD" май и то всъщност е на "Сафун":

Изображение
hidrazin - майстор
Вирусната пиши от тъпите линкове към wwww.eskide.com - сайта се опива да насади някакви гадини в компа.
Идва от този твой пост:
http://forum.napravisam.bg/viewtopic.ph ... 40#p811607
Та вземи си оправи поста за да не създаваш проблеми на хората.
Не са виновни антивирусните на хората а линковете дето си сложил!!!
:partyman:
lucho - специалист
hidrazin написа:
Вирусната пиши от тъпите линкове към wwww.eskide.com - сайта се опива да насади някакви гадини в компа.
Идва от този твой пост:
http://forum.napravisam.bg/viewtopic.ph ... 40#p811607
Та вземи си оправи поста за да не създаваш проблеми на хората.
Не са виновни антивирусните на хората а линковете дето си сложил!!!
Аз не ползвам антивирусна програма и затова не съм знаел, че има проблеми с този сайт. Бих махнал препратката, ако имах възможност да редактирам мнението си, но то е старо и вече няма такава възможност. Много съжалявам, че без да искам съм създал тези проблеми!
hidrazin - майстор
lucho написа:
Аз не ползвам антивирусна програма и затова не съм знаел, че има проблеми с този сайт. Бих махнал препратката, ако имах възможност да редактирам мнението си, но то е старо и вече няма такава възможност. Много съжалявам, че без да искам съм създал тези проблеми!
Пиши на администратор/модератор за да го редактират.
:partyman:
lucho - специалист
hidrazin написа:
lucho написа:
Аз не ползвам антивирусна програма и затова не съм знаел, че има проблеми с този сайт. Бих махнал препратката, ако имах възможност да редактирам мнението си, но то е старо и вече няма такава възможност. Много съжалявам, че без да искам съм създал тези проблеми!
Пиши на администратор/модератор за да го редактират.
Проверката на https://sitecheck.sucuri.net/results/www.eskde.com дава следното, като се щракне на "Blacklist status":

Domain blacklisted by SiteAdvisor (McAfee): eskde.com - reference
Domain clean by Google Safe Browsing: eskde.com
Domain clean by Norton Safe Web: eskde.com
Domain clean on Phish tank: eskde.com
Domain clean on the Opera browser: eskde.com
Domain clean by the Sucuri Malware Labs blacklist: eskde.com
Domain clean on SpamHaus DBL: eskde.com
Domain clean on Yandex (via Sophos): eskde.com
Domain clean by ESET: eskde.com

Проблемът явно е в McAfee. Сайтът си е наред, щом останалите 8 не виждат проблеми с него.
lucho - специалист
hidrazin написа:
Пък и с обикновената коса се косят без особени затруднения и дървесни издънки по 1 сантиметър дебели.
За издънките си има специален инструмент, който се справя и с по-дебели от 1 см. Не знам как е на български и дали у нас се продава, но на английски се нарича "bush hook" и както се вижда от снимката по-долу, представлява нещо средно между коса и брадва:

Изображение
iivanov - майстор

Прикачен файл

20150708_171306.jpg
20150708_171306.jpg (56.82 KиБ) Видяна 1481 пъти
lucho - специалист
hidrazin написа:
Косер.
Изображение

А, благодаря, чувал съм го това име (като име на инструмент, не на черен дрозд). Но тоя е с къса кожена дръжка, а онзи е с дълга дървена дръжка като брадва.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Тема "Мощни електрокоси (над 1 kW)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: