• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
hidrazin - майстор
Изображение
:partyman:
vavel - напреднал
Здравейте,някой има ли впечатление от ел. тримера MTD ET 1000.Цената е добра за 900вата и ако наистина е немски мисля,че ще върши работа.http://praktis.bg/tehnika/gradinska-teh ... td-et-1000
lucho - специалист
vavel написа:
Здравейте,някой има ли впечатление от ел. тримера MTD ET 1000.Цената е добра за 900вата и ако наистина е немски мисля,че ще върши работа.http://praktis.bg/tehnika/gradinska-teh ... td-et-1000
Нямам впечатления точно от него, но като гледам данните за вибрациите, има разлики между отделните документи (напр. тук дават 2,5 м/с², а тук – 2,15 м/с²), което означава, че и едните, и другите данни са неверни. А щом няма верни данни, значи вибрира много. А щом вибрира много и данните си противоречат, най-вероятно е китайски :) Освен това е с разделяща се извита щанга и с "жило", т.е. с гъвкав, а не с твърд вал.

Както писах в тази тема, най-мощната електрокоса с "велосипедни дръжки", която се продава у нас, е тази (1,4 kW) и всъщност не е чешка, а китайска, производство на "Сафун". За съжаление вероятно също вибрира много, тъй като данните за вибрациите в ръководството също ми се струват фалшиви, а и тя е с разделяща се щанга, макар и с твърд вал.
Здравейте!Малко да повдигна темата.Заслужава ли си да купя hecht 1445 1400 w.Ще се ползва за трева около 30см висока.Дали ще ми свърши работа!?Половин декар е мястото.
ср мар 27, 2019 12:54 pmbuferato написа:
Здравейте!Малко да повдигна темата.Заслужава ли си да купя hecht 1445 1400 w.Ще се ползва за трева около 30см висока.Дали ще ми свърши работа!?Половин декар е мястото.
Не.
fbr - майстор
За половин декар проблем няма, но не трябва да я чакаш да стане 30см.
ср мар 27, 2019 7:35 pmfbr написа:
За половин декар проблем няма, но не трябва да я чакаш да стане 30см.
"Кулега", на хартия нещата са приемливи.
Имам опит с тяхно изделие.
eMAGа ми върна паричките след около две седмици.
Каква тогава моторна коса да купя?Предложете някаква,която да върши работа и същевременно да не е толкова скъпа.До 250 лв.,ако има нещо!
EDI - майстор
Имам електричка Гардения, китайче с корда и нож.Тормозя го здраво, никакъв проблем.Около 160 лева идваше.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Тема "Мощни електрокоси (над 1 kW)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: