Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
vavel - напреднал
EINHEL RG-ET75 35 -750W
EINHEL BLUE BG-EB 10 35 -1000W
MTD-EB 1000B- 1000W
MTD ET 1000-900W
Здравейте колеги ,ако някой има поглед върху гоорепосочените тримери и го сподели ще бъда много благодарен.
Интересува ме най-вече качеството!
Знам,че не са във високия ценови клас ,но се водят немски?...
Интересна ми е ценовата разлика от 100лв между двата на МТД?
Благодаря...
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
vavel написа:
???
Недей да нервничиш. Нощем плащат двойно и въпреки това няма дежурен да ти отговори
iivanov - майстор
vavel написа:
EINHEL RG-ET75 35 -750W
EINHEL BLUE BG-EB 10 35 -1000W
MTD-EB 1000B- 1000W
MTD ET 1000-900W
...
Интересува ме най-вече качеството!
Знам,че не са във високия ценови клас ,но се водят немски?...
....
Благодаря...
Минали покрай немското :-D
...
За нищо !
vavel - напреднал
...не питах тъпанарите,а...
iivanov - майстор
Ами не е въпрос на тъпанарщина , млад , любезен , потребителю . Побръмчал съм , повисял съм по сервизите , но съм се и оглеждал,докато вися . Бас държа , че за избора ти ниската цена е решаваща , нали . За какво качество разпитваш тогава ? При това немско .
Червената серия на Einhel се водят премиум . Обаче го виж на живо , да не се окаже , че кордовата глава е тяхна някакава , шибана модификация , че с резервните части са трудни . А в сервиз на МТД повече няма да стъпя .
lucho - специалист
vavel написа:
Знам,че не са във високия ценови клас ,но се водят немски?...
Аз знам само една немска електрокоса с мощност поне 1 kW, и то с извит гъвкав вал – "FSE 81", която, доколкото виждам, в България не се продава. В Англия се продава за поне 133 £ (304 лв.):

Изображение
lucho - специалист
vavel написа:
...не питах тъпанарите,а...
Освен мен има ли някой друг тук, който да е свирил на тъпани? :)

Ако говорим сериозно, когато някой по-знаещ и по-опитен от теб се опитва да ти помогне, отношението към него трябва да бъде уважително. На този форум благодарение именно на такива хора разбрах много неща. Разбира се, имам още много какво да уча, най-вече в практически аспект. Но човек се учи цял живот...
vavel - напреднал
Лъчо,винаги съм слушал и съобразявал с компетентното чуждо мнение,но не и подигравки от...
lucho - специалист
Аз също, но не виждам къде има подигравки тук. Може би има някакво снизходително отношение, защото темата за електрокосите е бистрена доста тук и мнението на повечето съфорумци за тях е отрицателно. Аз лично мисля, че те си имат своето място и бъдещето е тяхно. Но засега мотокосите нямат сериозна конкуренция в тяхно лице, с малки изключения на много скъпи изделия, които изключения, както се казва, само потвърждават правилото.

Тема "Избор на ел.тример" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: