Всичко за озеленяването от домашни цветя до дървета за градината
В.Войков - помощник
А със осите и стършелите как се борите пробвах капани със сироп а баща ми слага шишета със оцетена вода и захар но въпреки това гадините успяват да нанесат огромни щети
plamen6703 - майстор
В.Войков написа:
А със осите и стършелите как се борите пробвах капани със сироп а баща ми слага шишета със оцетена вода и захар но въпреки това гадините успяват да нанесат огромни щети
Това, което прави бащата ти го правя и аз, но от пластмасово шише режа отгоре примерно една трета от шишето и отрязаното го обръщам с върха надолу към другата част от бутилката да стане като "сляп" кош да не могат да излизат и мажеш с мед отгоре...вътре същото каквото слага баща ти... такива бутилки слагам и около кошерите си, че и там има проблеми с такива гадини...
gnt69 - майстор
Аз пръскам с актара държи гадовете далеч от чепките 2 седмици. :partyman:
В.Войков - помощник
plamen6703 написа:
В.Войков написа:
А със осите и стършелите как се борите пробвах капани със сироп а баща ми слага шишета със оцетена вода и захар но въпреки това гадините успяват да нанесат огромни щети
Това, което прави бащата ти го правя и аз, но от пластмасово шише режа отгоре примерно една трета от шишето и отрязаното го обръщам с върха надолу към другата част от бутилката да стане като "сляп" кош да не могат да излизат и мажеш с мед отгоре...вътре същото каквото слага баща ти... такива бутилки слагам и около кошерите си, че и там има проблеми с такива гадини...
миналия сезон баща ми събра купчинка оси една купка към три килограма всяка сутрин със лъжица ги отбираше от шишетата а стършелите бяха 83 броя явно имат кошер до нас някъде
preslav - майстор
В.Войков написа:
Аз дори не съм лозар, но си има хора, които са учили за това и спазвам препоръките им. За мен лозарството е скъпо хоби, но пък риболовът да не е евтино.
АААза риболова не питай колко съм похарчил . :weedman:[/quote]
Замълчи, че ни разконспирираха - нали знаеш какви са етапите на развитие на мъжа - гъзар, курвар и от там нататък каквото си избереш рибар, лозар, градинар.
В.Войков - помощник
Сега се сетих за едив виц : Страх ме е че като умра жената ще продаде риболовните ми такъмите на цената която АЗ съм и казал че струват :-D :-D :-D :-D
preslav - майстор
В.Войков написа:
Сега се сетих за едив виц : Страх ме е че като умра жената ще продаде риболовните ми такъмите на цената която АЗ съм и казал че струват :-D :-D :-D :-D
По тази логика не си носи новите пантофи, че да му стискат на следващия.
plamen6703 - майстор
preslav написа:
В.Войков написа:
Сега се сетих за едив виц : Страх ме е че като умра жената ще продаде риболовните ми такъмите на цената която АЗ съм и казал че струват :-D :-D :-D :-D
По тази логика не си носи новите пантофи, че да му стискат на следващия.
По моят край казват, яж, пий и си носи новите дрехи, да не ги носи някой друг :-D
deltam - специалист
Калиев перманганат за ограничаване на силно заразени с оидиум лози. Пръска в периода на покой (късна есен, ранна пролет). Концентрацията е 0,3% (30 г на 10 литра вода). Разтворът се неутрализира с 150 г гасена вар.

Тема "Асми и рано пръскане" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: